Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

cam filmi ton tercihi

Cam filmini nasıl yapayım?

• ön kapılara ve kelebek camlarına açık ton çektir

Kullanılan: 18 66.7%
  • ön kapılara ve kelebek camlarına koyu ton çektir

Kullanılan: 8 29.6%
  • önlere en koyudan çektir ileride arka karartılmış camlara imkan olunca çektir

Kullanılan: 1 3.7%

• Kullanılan toplam oy
    27
önler koyuluğuna göre 1 yada 2 numara çektir arka camlarada 2 numara çektir zaten arka camlar koyu 3 numara gibi durur

anladıgım kadarıyla arka camlara falan dokunmuyosun bana kalırsa on taraflara arkaya uygun sekılde yaptırkı sırıtmasın hanı bı laf varya at .......kelebek konmus gıbı olmasın emre:D

sıkıntımda o zaten:( hani yaptırırız sonra sırıtır :(

Bende aracımı aldığımde cam filmi konusunda aynı ikilemde kalmıştım. Ön kapılara ve ön kelebek camına 2 numara, arka kapılara 1 numara ve arka cama 1 numara çektirdim ve her yer aynı uyumu sağladı. Çünkü arka kapılar ve arka cam zaten biraz koyu fakat ön kapılarda hiçbirşey yok.

işte 2 numara ile arkalara çektirmesem bile arkaların uyum sağlarmı diye çekiniyorum

önler koyuluğuna göre 1 yada 2 numara çektir arka camlarada 2 numara çektir zaten arka camlar koyu 3 numara gibi durur

abi valla şeytan diyor önlere 2 çektir olmazsa ileride arkalara çektir :confused:

kafam çok karışık :(

aradım kapalı sanırım açılmadı...bu adreste yazan son bölümü oku bakalım kaç ton varmış alp :D heryerde standarttır ziebart uygulamaları...

Filmlerin isteğe göre uygulanan açık, orta ve koyu tonları vardır.

Natürel "Gerçek Gri" renkteki filmler, her renk otomobil ve cam rengi ile mükemmel uyum sağlar.

Güneşten gelen ısıyı, en açık ton %45, orta koyulukta olan %55, en koyu ton ise %65 oranında keser.
Tüm filmler güneşin zararlı (kanserojen) U.V. ışınlarını %99 oranında bloke eder.

http://www.ziebart.com.tr/icerikg2.asp?id=651

sen benim varsayımlar üstüne konuştuğumu gördünmü hiç ? istirham ederim kardeşim :)

1 numaranın 5 ı dıye gcıyor bazı yerlerde 2yeyakın bı koyulukta ama pek sıkıntı vermıyor komple ole yaptır .. en arka cam 2 olabılır ama boswer esıt cektır koyulugunu cok daha ıyı oluyor sırıtmaz... ben kendı aracımda bı cok arkadasımın aracında ole yaptırdık goruntu cok ıyı yanlız doseme sıyah ıcı komple sıyah olunca bıraz kararık duruyor benım arabada ole bı olayoldu .. ama dedıgım gıbı 1 ın 5ı.. bıde aman hee one cekım arkaya cekmım sacma olurhıc cekme daha ıyı olur gercekte arabanın durusunu cırkınlestırır.... amele gıbı olur . 150 lıraya adam gıbı fılm cekılıyor artk ole cektırsene nıe ziebart falan kasıyorsunkı

Yunus'um anket açmışın.. :D :D

yavru konuştuğumuz gibi..
eğer sadece önlere çektirceksen 1 numara..
ama bütün camlarsa arkalara 1 önlere 2 ya da 3 derim..renksiz camlara..

polis sıkıntı yaratmayacaksa, önlere 2 arkalara 1. Arkalar zaten daha koyu duruyor ön koltukların ışığı kesmesi yüzünden, o yüzden ön 2 arka 1 bagajdaki cam 2 diyorum.. Renkli camlı araca film uygulamış olanlardan fikir alman en sağlıklısı olur emrecm, hani tecrübe lazım bunda, varsayımlık bişey değil pek..

Geri
Üst Alt