Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

cam filmi ton tercihi

Cam filmini nasıl yapayım?

• ön kapılara ve kelebek camlarına açık ton çektir

Kullanılan: 18 66.7%
  • ön kapılara ve kelebek camlarına koyu ton çektir

Kullanılan: 8 29.6%
  • önlere en koyudan çektir ileride arka karartılmış camlara imkan olunca çektir

Kullanılan: 1 3.7%

• Kullanılan toplam oy
    27

mayham85

Kayıtlı Üye
arkadaşlar aksilik olmazsa yarın sabah aracımı ziebarta bırakıyorum. beyaz martıya cam filmi ve boya koruma yapılacak. ancak cam filmi hakkında kafama takılan bazı noktalar var. yukarıda ankette yazdığım koşullardan hangisini tavsiye edersiniz?

anladıgım kadarıyla arka camlara falan dokunmuyosun bana kalırsa on taraflara arkaya uygun sekılde yaptırkı sırıtmasın hanı bı laf varya at .......kelebek konmus gıbı olmasın emre:D

Emre ön kapı ve kelebeklere 2 numara çektir bence. Ama daha koyu olsun istersen 3 çektir. 4 den uzak dur..

alp açık orta ve koyu şeklinde tonlama. yani 1 açık 2 orta 3 en koyusu. ben 2 yada 1 arasında kaldım.

0212 637 27 20 özgür le görüşüceksin..sor bakalım varmıymış :D

Bende aracımı aldığımde cam filmi konusunda aynı ikilemde kalmıştım. Ön kapılara ve ön kelebek camına 2 numara, arka kapılara 1 numara ve arka cama 1 numara çektirdim ve her yer aynı uyumu sağladı. Çünkü arka kapılar ve arka cam zaten biraz koyu fakat ön kapılarda hiçbirşey yok.

Geri
Üst Alt