Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

cam filmi ton tercihi

Cam filmini nasıl yapayım?

• ön kapılara ve kelebek camlarına açık ton çektir

Kullanılan: 18 66.7%
  • ön kapılara ve kelebek camlarına koyu ton çektir

Kullanılan: 8 29.6%
  • önlere en koyudan çektir ileride arka karartılmış camlara imkan olunca çektir

Kullanılan: 1 3.7%

• Kullanılan toplam oy
    27
benim derdim güneşe giderken gözüme yandan ışık gelmesin ve adanada genelde gezerken kolumu cama dayarım sonra amele yanığı oluyor kolun biri beyaz biri siyah :D

arkaya gore tonlama çok başarılı olmus hani dıyodum ya at ....kelebek konma muhabbetı hıc olmamıs yanı hayırlı olsun Emre:)

hea masummuş o zaman.. :D :D

ben masumum abey :D

arkaya gore tonlama çok başarılı olmus hani dıyodum ya at ....kelebek konma muhabbetı hıc olmamıs yanı hayırlı olsun Emre:)

tam güneşte bakamadım geç saatte alınca yarın uygun olursa güneş tekrar resim çekerim :)

benle ugraşmasanıza arkadaşım :D

usta ben yırttım hadi bakalm sen neler yapıorsn dışarıdan görünmeyen arabanda kızlarda soruyormuş hem :D

Ya benim gözler güneşe karşı çok hassas. That's why en ön cama da film çektirdim. Binen kızların da gözleri çok hassas oluyo genelde, şansıma mıdır nedir anlamamdım hep beni buluyo.

Ya benim gözler güneşe karşı çok hassas. That's why en ön cama da film çektirdim. Binen kızların da gözleri çok hassas oluyo genelde, şansıma mıdır nedir anlamamdım hep beni buluyo.

bende masumum diyorsun yani :D

ben öne çok istedim. benim bilader golfü pert ettiği zaman golfte vardı harika oluyor güneş gözlüğüne pek gerek kalmıyor. ama peder bir taktı kesin filmden oldu diye. biladerinde gözleri biraz fazla hassas onu bahane etti yaptırmadı :(

Aynen hiç masum olmadıgını görmedim hatta henüz :D

Boşver ya böyle de çok güzel olmuş zaten, çok da gerekli bi nane değil en öne film.

doğrudur ön cam şansı kızlar konusunda Melih'im tarz meselesi biliyosun.. :D :D :D

Geri
Üst Alt