Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Cam Film Bilgisi olanlar.?

uuu baya destekli olmuş bu :) , Yarın filmlerin cezalarını biz ödüyoruz diye kampanya da başlatırlar :D

serbest olması imkansıza yakın.. :)

Ben bızzat trafık polısyle konustum dedım benım doktordan gunes ısıgına cıkamıycagıma dair raporum var dedım aracıma fılm yaptırablrmıyım dedım oda bana raporu yanında tasıdıgın surece hıcbır problem olmıycagını söyledi bizzat :)

Ben bızzat trafık polısyle konustum dedım benım doktordan gunes ısıgına cıkamıycagıma dair raporum var dedım aracıma fılm yaptırablrmıyım dedım oda bana raporu yanında tasıdıgın surece hıcbır problem olmıycagını söyledi bizzat :)

Ben aynen onun peşindeyim , az kaldı halledcm :D

bende fuarda emniyetin standi varmis orda polisle gorusmustum de :) cok acik olursa memurun insiyatifine kalmis ama yasak dedi , bende yeni yaptirdim on 2 cama en acigindan

o zaman satılan aracı o şekilde muayneli alan kişiye patlıyor olay aracın ruhsatını alırken TUV den cam filmi olmadığına dair komple muayene istiyolar.....

Geri
Üst Alt