Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

bye cup 30

üzülmeye gerek yok cüneytcim en nihayetinde bir araç bu eğer ki işini gördüyse veya daha iyisi gelecekse gözünün yaşına bakmayacaksın çok kez araç değiştirdim bir kez olsun arkama bakmadım bence sende bakma senden önemli değil...

cüneyttcim sıkma canını daha ne ibizalar alırsın sen herşeyin hayırlısını dile allahtan allah dert vermesin hepimize en büyük derdin bu olsun dur bakalım daha hayat uzun

kardeşim hayırlı olsun de sende gerisini düşünme.Allah daha iyilerini nasip eder inşallah

Ben neden arabamı kolay kolay satamıyorum işte bu kötü duruma düşeceğim için...

üzme canını kardeşim alırsın gene en güzelini

Cüneyt bak Serbay da satıldığı zaman üzülmüştü ama geçen hafta yenisini aldı, inşallah sende daha iyisini alırsın. Hakkında hayırlısı kardeşim

Allah daha iyilerine binmeyi nasip etsin Cüneyt,takma kafana herşeyin hayırlısı...

Geri
Üst Alt