Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Bugün SEAT'ına ne yaptın ?

Kapı döşemeleride degissemiydi acaba

Valla ustadim o kismini inan cok dusundum. Yaptirsam mi yaptirmasam mi arasinda cok gidip geldim. Orayi da deri kaplatacaktim hem ufak sarkmalar gider hemde silinebilir olurdu. Ama kilifi birgun sokmek zorunda kalirsam siritirmi dusuncesiyle yaptirmadim acikcasi :( ama halen 8-10 gun buradayim bakarsin o ise de girisirim :)

Valla ustadim o kismini inan cok dusundum. Yaptirsam mi yaptirmasam mi arasinda cok gidip geldim. Orayi da deri kaplatacaktim hem ufak sarkmalar gider hemde silinebilir olurdu. Ama kilifi birgun sokmek zorunda kalirsam siritirmi dusuncesiyle yaptirmadim acikcasi :( ama halen 8-10 gun buradayim bakarsin o ise de girisirim :)

Koltuk döşemeleri ile aynı kumaş yaptırman daha güzel olur

Valla kanima girdiniz simdi :D kapi dosemesinide yaptirsammi ki? Siz ne onerirsiniz deri mi ortadaki kumastan mi? En azindan fiyat alirim :)

Benimde icimden kenardaki deri geciyor. Oncesinde de geciyordu hatta ornek dikisli kapi dosemesi fotosuda almistim toledoya yaptiranlardan :D

Yarin bir fiyat alayim. Sicagi sicagina uygun fiyat verirler belki :) uygun fiyat verirlerse asagidakinden yaptirabilirim bakalim kismet..

Bu arada beyaz dikisi ozellikle istedim. Siyaha cok guzel yakisiyor. Her ne kadar sarı lacivert olsam da siyahla beyaz ayrilmaz iki renk gibi :D

Screenshot_2020-08-05-22-36-21-681.jpeg

• Beğen
Reaksiyonlar: Escb
Göğüsteki plastik aksamlarida parlak karbon fiber yap battı balık yan gider

:D gogusteki yerlere cok dokunmayacagim ustadim orasi cok hosuma gidiyor acikcasi :) ama kapi kollarina ve yolcu/sofor diz kenarlarina gelen kolu fircalanmis aluminyum desenli folyo ile kaplama niyetim var. Ama ona simdilik butcem yetmez ustadim siraya yaziyorum bakalim kismet olursa ileriki zamanlarda :)

Geri
Üst Alt