Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Bugatti Veyron 16.4 Denedim.. :)

007

Kayıtlı Üye
PSP GT'da Bugatti Veyron 16.4 Denedim.. :)

Evet denedim:)
Yaklaşık 3-4 aydır acaip derecede sardığım PSP Grand Turismo oyununda param yettikçe her marka her model arabayı alıp denemeye çalışıyorum..Bunlara ilk Golf GTi ve Seat İbiza Cupra da dahil..Tabi bunların yanında enzo ferrari de aldım BMW 1.20i de...bilindiği üzere GT oyununda 0-100 hızlanmaları ara hızlanmalar ve de son süratlar gerçek testler sonucunda oyuna yansıtılmış..En sonunda dün paramı biriktirip Bugatti Veyron aracı almak nasip oldu..Ama oyun öyle dizayn edilmiş ki paranız olsa bile istediğiniz zaman alamıyorsunuz..Belli bir gün sonunda oyunun canı isterse size arabayı alma imkanı sunuyor..Ve o gün geldi Bugattiyi aldım..1000bg ve 1200nm'ye yakın bir torku var. Araç 1.8ton.. Rakip araç olarak karşısına bir tek o sınıfta citroen GT çıkabiliyor..Araçta bir hızlanma var ki ben böyle bir tork ve güç görmedim..4 çeker oluşu virajlara savrulmadan girişi nefes kesici..Gerçekte bu aracı kullanmak nasıl olurdu çok merak ediyorum..Sanırım şu an için en hızlı ve en güçlü ve kusursuz seri üretim araç bu..
46339af6eb31b1493f6fcf26bd184147.JPG

abi dedim gerçekte mi denedin yazıyı görünce:D heyecan yaptım valla

O zaman basligi degistirelim kalbi olan vardir:)

dedım kı resımle vardır
kaan abı yıne kurulmustur arabaya falan :D

Cümlenin sonunda seri üretim aracı derken...yanlış oldu sanırım,bildiğim kadarıyla bu araç seri üretim ile üretilmiyo..:D

Daha yeni gördüm bende ılk bende dedım bugattiyide test etti dedım ama oyundaymıs =)=)

yaa kaan yüreğime iniyordu

Geri
Üst Alt