Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Bu ürün makyajlı Leon'da Xenon sorununa çözüm olabilir mi yoksa palavra mı?

gelen cevabı bekliyoruz senden :)

Dear İlker,

Thank you for you interest in our products, we look forward to serving you.

We are looking at item #77434 :http://www.carid.com/2011-seat-leon-xenon-hid/notto-hid-kit-77434.html

Our HID kit is universal and will fit any car, you have to choose the color and correct bulb size for your car.

The kit has 2 years warranty and fully functional. The problem may occur specifically with electric system which we can not guarantee.

Don't hesitate to contact me at my extension 817 here, if any additional questions appear!

Sincerely,

Çok anlamadım açıkçası hem garantisi var dio hem sorun çıkmayacağına garanti veremeyiz dio=)

öncelikle ürünle ilgilendiğiniz için teşekkür ettiğini, elektrik sistemi ile kaynaklı sorunu garanti edemediklerini normal şartlarda 2 yıl garanti verdiklerini aracına uygun modeli seçmen gerektiğini (H7) bir problem çıktığında onunla irtibata geçmeniz gerektiğini söylüyor anladığım kadarıyla :)

Yurt dışı işi sakat aynı marka da hiç görmedim ki Türkiye'de.

Bu arada sorunun ampulle ilgisi yokmuş. Ballastlardan kaynaklanıyormuş. Ciddi ciddi 2-3 canbus birden mi taksak beyni aldatmak için =)

Birine arabayı aldığı yer hediye olarak vermiş Jolly diye bir marka. Sorun yok diyordu. Mail attım bekliyorum.

Farlar ile ilgili bir forumda 2009 Jetta kullanıcısının dediğine göre, 1W farkta bile araç uyarı veriyormuş. Bu durumda 2 çözüm yolu var;

1- Mevcut bir canbus ile oynayarak beyni kandırmak.

2- Vagcom ile ampul uyarı aralığını xenonlara uygun şekilde ayarlamak ya da kapatmak. (Mümkün mü bilmiyorum)

mercekli farı nasıl yaptırdın makyajlı kasaya???

çok mu ilginç geldi?

gd8697.jpg

Geri
Üst Alt