Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

bu tampon orj mi??

bence Emre abideki beyaz cupra tamponu al boya derdinde olmaz hatta ben olsa üste 500 TL Emre abinin tamponu alırdım direk takardım

dediğiniz doğru alırsam cupra almam lazım sis farı biraz uygun olsaydı fr alırdım ama 200 den aşağı değil epey masraf çıkıyor...

Fiber tampon farklı bsey oldugu surece guzel cunku hıc b zaman orjınal b tamponun fıberı plastık olanı gıbı guzel gorunmuyor kırılmaya boya catlagı yapmaya cok musaıt

fiberi bende sevmedim emanet duruyor ama gende kullananlara sormak istedim

emrah hazırdaki tamponu kaçırma derim fiyatta anlaşırsanız hem boyalı al tak ve orjinal..eğer anlaşamazsan can'ın dediği gibi o yan sanayiyi al

emrah hazırdaki tamponu kaçırma derim fiyatta anlaşırsanız hem boyalı al tak ve orjinal..eğer anlaşamazsan can'ın dediği gibi o yan sanayiyi al

varol abi yan sanayideki fr tampon.. fr tampona benim sisler uymuyormuş o yüzdden yeni sis almam lazım çok masraflı oluyor frden vazgeçtim..

birde emre tamponu neden satıyor bunuda merak ettim arabasını ne güzel yapmış??

varol abi yan sanayideki fr tampon.. fr tampona benim sisler uymuyormuş o yüzdden yeni sis almam lazım çok masraflı oluyor frden vazgeçtim..

birde emre tamponu neden satıyor bunuda merak ettim arabasını ne güzel yapmış??

emrah neden sattığını özelden sorabilirsin..ama şunu unutma fırsat eline geçtiğinde değerlendir..satmasının sebepleri farklı olabilir..arabayı satmayı düşünüyordur örneğin ama tampon üstünde olsa araba yok pahasına gider ve tampon da gider..o yüzden arabanın orjinal parçalarını hep saklayacaksın satışa çıkardığında ise orjinali takıp satacaksın diğer ürünleri de elden satıp aracına yapmış olduğun masrafı en aza indirgeyeceksin..cupra tamponlu da olsa satarken ölücüler gelir ve sadece canını sıkarlar gelenlerin çoğu bundan anlamaz..sen yapmışsındır.o sadece canını sıkar ama her şeyi söker satarsın kafan ağrımaz kimseyle boş yere tartışmazsın ilanlara baktığında ibareler vardır şunlar aramasın diye niye adamı deli etmişlerdir o boş yere kafanı şişiren adam kalkar bunları tek tek yapmaya başlar..ve biton masraf yapar yapana kadar anlamaz..ben aracı alırken hep yapılmış bir araç aradım ama o dönemde bulamadım..bulduğum bir iki tane vardı onlarda aracı görmek istediğimde bin dereden su getirtmeye çalıştılar..yani satış sebebi çotur ama başlıca sebep budur

arabam beyaz renk ama takas konusunda benim aracın tamponu hasarlı küçük bir kaza sonucu.. yaptırdık ama tam oturmuyor kasaya esnedi heralde ben buyüzden tamponu değişmeyi düşünüyorum kaça satmayı düşünüyorsunuz tamponu??

tamponun hasarsız olsaydı takım taklavat sis farı panjuru filan ne varsa komple değiştirirdik. 300-350 TL arası anlaşırdık.
Tampondan yana bir sıkıntım yok. Sadece araç satılık.

http://www.sahibinden.com/ilan/vasi...digerleri-ile-kiyas-bile-olmaz-29556149/detay

Araca bakmaya gelenler de araca yapılan bu kadar masrafı göz ardı edip piyasa fiyatı veriyorlar.
Bu sebeple üzerindeki tüm aksesuarı söküp ayrıca satmayı planlıyorum.
En azından bu malzemelerin değerini bilecek birilerine gitmesi içimi rahatlatır.
Malum bizim arabaların aksesuarı zor bulunuyor.

tamponun hasarsız olsaydı takım taklavat sis farı panjuru filan ne varsa komple değiştirirdik. 300-350 TL arası anlaşırdık.
Tampondan yana bir sıkıntım yok. Sadece araç satılık.

http://www.sahibinden.com/ilan/vasi...digerleri-ile-kiyas-bile-olmaz-29556149/detay

Araca bakmaya gelenler de araca yapılan bu kadar masrafı göz ardı edip piyasa fiyatı veriyorlar.
Bu sebeple üzerindeki tüm aksesuarı söküp ayrıca satmayı planlıyorum.
En azından bu malzemelerin değerini bilecek birilerine gitmesi içimi rahatlatır.
Malum bizim arabaların aksesuarı zor bulunuyor.

abi aracını bugün gördüm sahibidende bizim araçları gezerken.. bence ucuza veriyorsun kimi adamlar araba 175.000 binde 2005 mdl 22 lira istiyorlar..

abi aracını bugün gördüm sahibidende bizim araçları gezerken.. bence ucuza veriyorsun kimi adamlar araba 175.000 binde 2005 mdl 22 lira istiyorlar..

valla doğru söylüyorsunda bu fiyata bile millet çok diyor.
15 mia desem son fiyat ne diye sorarlar. 14 mia var olurmu derler
tampon, krom, kolçak ne varsa satıp stock halde satayım araba gene aynı fiyata gider bu araba
kimse bunlara bakmıyor.

valla doğru söylüyorsunda bu fiyata bile millet çok diyor.
15 mia desem son fiyat ne diye sorarlar. 14 mia var olurmu derler
tampon, krom, kolçak ne varsa satıp stock halde satayım araba gene aynı fiyata gider bu araba
kimse bunlara bakmıyor.

herkes ölücü olmuş..pazarlık sünnetiri anlamıyorlar..adamı satacağına sattığına pişman ediyorlar..

Geri
Üst Alt