Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

bu S5 neden ucuz ?

adamın tel kapalı aradım konuşacaktım olmadı timur deiğin gibi diskler büyük adam doğuşoto çıkışlı diyor ama feyk ilanda olabilir

Bu ilan bayadır var, Aslında fiyatı olması gerektiğinden biraz ucuz. İlk çıkıtğında 115k€ ya satılıyordu, iki senelik araba baktığınızda, Başka bir forumda muhabbeti geçmişti aracın kazası belası yok bilinen.

ne s5 görünümlüsü direk s5 araç ama adamın 5. audisiymiş yaparası bol ya aklı yok nediyeyim expertiz raporlu diyor adam daha ne arıyorsunuz hatta şöyle yapalım bana alın patlam matlak ben binerim :D
:D:D

---------- Post added at 22:22 ---------- Previous post was at 22:16 ----------

ilan fake galiba çünkü diger ilanlarada baktım s-tronic hepsi manuel yok,audi sitesindede manuel satışı yok eger 2008 öncesinde satılmadıysa tabi :)

Ben cozemedım ama bu arabaya verecek param olsa hemen verir alırım vede bınerşm patlaksa da patlak bı dakka düşünmem ama gerçekten s5 ise

Adam zengin ikinci elde yapacağı zarar maksimum 30 bin euro verdiği bu fiyatla..o da eminim umrunda değil..R8e geçecektir bundan sonra..

Arabayı ucuz satınca ya patlak ya fake, pahalı satınca ayrı muhabbet.. Ne yapmak lazım acaba :)
O kadar araştırmak isteniyosa bu ilanın gerçekliği, aracın kaputunun sağ tarafında bi şirket logosunun yansıması var. Oradan bişeyler çıkarabilirseniz, araştırılabilir araç..

---------- Post added at 00:25 ---------- Previous post was at 00:22 ----------

Geçen sene 33 milyara bir arkadaşıma EVO 6 TME bulmuştum. Full HKS kitli, EVO 9 MR Turbo'lu. Araçta 1 sayfa ekstra vardı. Ford Focus benzinliyle takasladı adam.
Adam ultra zengindi, CL 63 AMG'mi 65 AMG'mi ne alacakmış, Mercedes sıfır araç alırken Mitsubishi markasını takasta kabul etmiyomuş. Adamı aradık dedik bizde Ford var takaslar mısınız üzerine verelim. Adam Mercedes'i aradı, Ford kabul ediliyomuş, adam fark almadan takas etti arabaları. Arabada da sadece sağ ön çamurluk değişmişti. Ne bi kazası vardı ne bişeyi..

Geri
Üst Alt