Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Bu renkteki leonu getirtebilirmiyiz?

böyle cayır cayır yanacak bir renk ve cam tavanlı Cupra olsa yeme deyanında yat misali olurdu:D ama cam tavandan Leonun hala haberi bile yok yazık. Hele bide 160hp yada 180hp civarı 1,4tsi ile yukardaki bahsettiğim özellikler olsa daha da yakışıklı olacak ama sadece hayal sanırım bunlar.

---------- Post added at 21:27 ---------- Previous post was at 21:26 ----------

Tolkim doğru tahmin..
ama kaplatcak param yok..

arabaya yapacak 2 şeyim kaldı..
biri jant diğer renk..ilk gelen toplu para folyoya gidicek muhtemelen..

siz hala parayı çarçur etmeye devam edin, biraz uğraşsanız bunlara ekstra bütçeye gerek bile kalmayacak bedavaya gelecek:)

Aracın satış amaçlı yapılmadığı arkadaşlarımızın paylaştığı bilgiler içerisinde yazıyor zaten. Bu aracı almak istiyorsanız, bağışı yapıp ödül olarak kazanan kişiyi bulmanız, aracı satmaya ikna etmeniz, ve aldığınız fiyatın biraz daha fazlasını güzel devletimize vergi olarak verip Türk plakası takma hakkını kazanmanız lazım :)

Moru çok seviyorum. Hele bu tondaki mor hem iç hem de dış tasarımda süper durmuş. Resmen bayıldım.

Şakirada hangi takımı tutacağını biliyor oda busene moruz ..... diyor :)

Renk seçeneği olarak satarkende sıkıntı çekmemeniz için, alacağınız sıradan renk bir araca bu renk folyo yaptırabilirsiniz.

Olmadi kaplatir binersin

aynı renkte kaplama malzemesi varmıdırki?benzeri olmayan bir renk olduğu için bulmakta sıkıntı olur dıe dusundum...yeni çıkan ford fiesta ların rengıne cok benzıyor...aslında kaplama olabilirse düşünebileceğim bir renk harbiden:)

aynı renkte kaplama malzemesi varmıdırki?benzeri olmayan bir renk olduğu için bulmakta sıkıntı olur dıe dusundum...yeni çıkan ford fiesta ların rengıne cok benzıyor...aslında kaplama olabilirse düşünebileceğim bir renk harbiden:)

ama fotoda bole cıkıyo ıste fıestanın o rengı orjınaldekı engı ıle alakası yok.

her renk folyo var..
her renk ve ton..

Geri
Üst Alt