Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

bu da benim leon'um

- 48 -

Kayıtlı Üye
can gibi çekemedik resimleri ama şimdilik idare eder..o usta eller bir gün bizim aracı fotograflar inşallah

dscf1221a.jpg

dscf1253d.jpg

dscf1222.jpg

dscf1231.jpg

dscf1225.jpg

dscf1243g.jpg

dscf1249.jpg

resim009k.jpg

resim005rp.jpg

resim009.jpg

resim004l.jpg

mk1 ın hastasıyız:) Yay lazım abı oncelıkle,o fıltre borusunu da b amyantla flan sarmala ızole et,motorun hemen yanına da b duvar yapsan cok guzel ısı kalkanı oluyor,kazasız belasız kullanırsın ınsallah ;)

mk1 ın hastasıyız:) Yay lazım abı oncelıkle,o fıltre borusunu da b amyantla flan sarmala ızole et,motorun hemen yanına da b duvar yapsan cok guzel ısı kalkanı oluyor,kazasız belasız kullanırsın ınsallah ;)

evt boruyu sarmalayacağım bugün aklımda idi gittim sanayiye usta nın başı kalabalık dı..bende gezmek istiyordum çıktım sonraya bıraktım ve oraya bir duvar yapacam o da aklımda..şimdilik o plastik kalkan var üstünde..ama hoşuma gitmiyor..istanbul'a gelince belki filtreyi bile değiştirebilirim..çünkü kuru değil..bu boruyu bulabildim buna pek uyan boru yok..
yay gelince üstünde 3,5 yay var zaten bazen görüntüsü beni de kesmiyor..ama anlamadım parmağımı sokunca 2cm gibi bir boşluk var..giderken daha alçak duruyor..(başkası kullanırken baktım)
dedim ya resimleri usta ellerin çekmesi lazım..

Abi jantları değiştirip, bi jantlık işi var :) Motor ne var abi üzerinde? 8v galiba?

maşallah, kazasız belasız :)

maşşallah allah kaza bela vermesın bu cms pomonaların yakışmadıgı bır arac yok gıbı

maşşallah allah kaza bela vermesın bu cms pomonaların yakışmadıgı bır arac yok gıbı

teşekkür ederim
aldığımda üstünde idi ben çok kollu seviyorum..şimdi durumum sıkışık..yazın lastik alırken jant da alayım dedim jant cı bana abi üsütndekiler güzel dedi..kaldım..herkes kalsın diyo..ben de değiştirmek istiyorum..şimdi istesemde değişteremem..

Geri
Üst Alt