Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Bu da benden bir yakit tuketim fotografi..

007

Kayıtlı Üye
Genelde ev ile havalimani arasinda 20 km'lik yolum var ve ortalama bu tuketim ile gidip geliyorum..hizdan da anlayacaginiz uzere cok hizli akan bir trafik yok...daha da asagi rakamlari gordugum oldu..o yuzden seviyorum TSi motorlari..bu arada yakiti fulledigimde km gostergesini 0ladim ceyrek depoda neredeyse 300 km oldu..hep ayni guzergahta bir depo ile 700kmyi cok rahat goruyorum...:eek:key::eek:key::eek:key:

30rpfvb.jpg

ozaman full şehir dışı gidilse sabit 90 ile 6. viteste 4lt yakar bu araba

yahu ben şu yazılımı düzelttirecem tekirdağ işleri bitince, benim tüketim 6dan aşağı inmez oldu. benzine para verdiğim yok uzun zamandır ama fazla tüketmesi de hiç hoş değil. keşke tsi yerine 2lt tfsi alsaydım çok acele ettim çoookkkk...

yahu ben şu yazılımı düzelttirecem tekirdağ işleri bitince, benim tüketim 6dan aşağı inmez oldu. benzine para verdiğim yok uzun zamandır ama fazla tüketmesi de hiç hoş değil. keşke tsi yerine 2lt tfsi alsaydım çok acele ettim çoookkkk...

daha çok yakardı 2lt TFSI bence bu 1.4 TSI da bu değerler çok iyi abi

Görkem tapagaz gidince 11-12 arası oluyor tüketim, eko modda da bir kere gördüm 4,9lt daha aşağısı yok zaten ama yazdırdıktan sonra bikaç kez 5 li rakam gördüm 6larda gidiyor hep. 2lt olsa yakar ama giderdi de. bunda yol bulunca 210a kadar yükseliyor eğim rüzgar desteklemezse daha yukarısı yok. 2lt olsa buralarda kalmazdım bile eko modda da oda 6-7lt civarını göreceğini düşünüyorum. o yüzden 2lt olsaydı diye içimden geçiyor hep.

ben fıltreyı taktıktan sonra 25 lıraya gıttıgım yolu 40 lıraya gıder oldum hadı bunun 5 lırası zamların etkısı olsun :( galıba fıtlreye cıkıs yolu gozuktu:rolleyes:

Geri
Üst Alt