Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Brighton V2..

bence kaan abinin bugünlerin değerini çok iyi bil derken anlatmak istediği ingiltereyle diilde tatiana yla çektirdiğin fotoğrafla alakalıydı.. bekarlık + gençlik + özgürlük :D :D

onu hıc kacırmıyorum hep degerlendırıyorum :D

süper kareler özgür harbiden değerini bil şuan orada olmayı çok isterdim ama gel gelelim antepte ahzırlık okulunda D kurundayız Toefl a hazırlanıyoruz:)

Enstantaneler çok hoş. Seviyorum farklı yerleri. Eline sağlık özgür

çok yalvardın mı birlikte foto çekebilmek için zigorum doğru söyle.. :D :D

çok yalvardın mı birlikte foto çekebilmek için zigorum doğru söyle.. :D :D

yoo kızla dun gece barda bayaa takıldık tabı sonrada takıldık ama orasını bosver sen :D

senı aradm bı kac kere ama acmadın

burayı pek sevmedım abı ozellıkle ıngılızlerı sadece bı kac ıngılız dısında bana cok ıyı davrandılar nasihat falan ılk gunumde ıngılızlere soyle davran soyle konus dıye
ama turkıye ye donmeyı 4 gozle beklıyorum desem yerıdır

ilk zamanlarda turkiyeye donmeyi 4 gozle beklersin; bende amerikadayken ilk 1 ay donmek icin gun sayiyordum. 2. ayimdan sonra donmemek icin dua ediyordum ama sayili gun gecti tabi, donduk kurkcu dukkanina :)

Geri
Üst Alt