Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

boya sorunu

ben aynı sekilde asfalt arabasını durdurdum hic affetmem...

abi aynen benim gibisin bi çizik olsun sürekli gelir gider bakarım ona =D o yüzden mat kaplatcam aracı kurtulcam =)

ağzını burnunu kırmak en güzel çözüm :D sinirimin geçmesi gerekir yani direk uçardım

bbu konuyu benden cok bılen olmaaz arabamın sag tarafı talıhsızlık sonucuu yaklasık 100 adet tas carpaması sonucu olusan cızık boya dokulmesı ve gocukler var :( aklıma geldı uzuldum gene :( neyse rutus yaptırdım 2 3 yıkama sonra hepsıı dokuldu.. tutmuyor yanı rutus uzun sure.. sonra kız arkadasımın ojesını aldım bırde en ınce boya fırcası. bellı olan yerlerı rutusladım oje ıle. 4 yıkama oldu hala cıkmadılar..dıbıne gelıp bakılınca arabann anca bellı oluyor.. ama sızın cızıkler 2 cm yı gecıkse bunu tavsye etmem cok bellı olur ozman.. çiizik kalemlerini bu ara ıncelemeye aldım güneş ısıgı altında ıse yarıyormus gunesın cıkmasını beklıyorum onuda denıcem..

o çizik kalemini bi sitede 10 milyona buldum bende alsamm mı die düşünüorum !!??

bırısı kullansada ıse yarayıp yaramadıgnı soylese alıcam da :D kı sahtedır o 10 lıralık sey cunku kend ı sıtesınse 49 lıraydı glb

orjinal die gösterio =) büyük iht ile de orjinal...çünkü yurtdışında bu kalem 3-4 dolara satılıo ....bizim arkdaş almışta sadece küçük ince çiziklerde etkili oluomuş büyük çiziklerde pek bişi bekleme dio

o çizik kalemini bi sitede 10 milyona buldum bende alsamm mı die düşünüorum !!??

o cızık kalemlerıne hıc ınanmıyorum...cunkü vıdeoyu dıkkatlı ızleyın kalemle aynı cızdıgı yerı gerı sararak kapatıyor gıbı gosterıyor..cızılen yer kalemın rengınde kalemı tutus seklıne bakın cızdıgı gıbı bılek aynı kalıyor vıdeo gerı sarıldıgı ıcın cızdıgı gıbı gerı gelıyor bılek aldatmaca hep ben guvenmıyorum bu yuzden...

Geri
Üst Alt