Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Boya Mükemmelleştirme ve Boya Koruma

onu duydum ama dert değil sahibinden öğrenirim yeni yerleri neresi diye =)

Bende ziebartta full gold paket yaptırdım 1.400 TL civarında çokmu verdiydim sizce ama içinde herşey vardı?

abi o dediğin pakette
iç + motor + dış koruma vardır

meguiarsda hepsini 500 tl ye yaptirabilirdin kiziltoprak şubede...
komple diş 250
motor 150
iç 200 dü
hepsini bi arada yapinca indirimle 500-550 ye yapiyolardi..

abi o dediğin pakette
iç + motor + dış koruma vardır

meguiarsda hepsini 500 tl ye yaptirabilirdin kiziltoprak şubede...
komple diş 250
motor 150
iç 200 dü
hepsini bi arada yapinca indirimle 500-550 ye yapiyolardi..

abi benim yazığım fiyat ta her şey dahil fiyatıydı. İç dış motor. Bakırkoyden fiyat almıştım ama bir seneden fazla oldu heralde. Çok mu yüksek bir rakam ? Piyasasını tam bilmiyorum açıkçası.

abi benim yazığım fiyat ta her şey dahil fiyatıydı. İç dış motor. Bakırkoyden fiyat almıştım ama bir seneden fazla oldu heralde. Çok mu yüksek bir rakam ? Piyasasını tam bilmiyorum açıkçası.

çok değil aşırı yüksek bir rakam..
ha yanlız şu da var ki ziebart premium / nano vs. gibi laf salatalariyla sadece boya korumayi 400-500tl ye yapiyor zaten..
yurtdişi forumlarını biraz gezecek olursaniz ziebart in boya koruma konusunda türkiyedeki kadar aktif olmadiğini, amatör ve profesyonel uygulama yapanlarin çantalarinda 1 tane bile ziebart ürünü olmadiğini göreceksiniz =)

ziebarta 1400 vereceğine meguiarsa 500 ver kalan 900 le aracini güzelleştir =)

Geri
Üst Alt