Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Borla egzos sistemi

Umut Girit

Kayıtlı Üye
Aracıma borla komple egzos sistemi yada sadece orta susturucu ve borularını düşünüyorum (tabi bulabilirsem) sizce nasıl olur ve tahmininzce kaç hp verir ??

Aracıma borla komple egzos sistemi yada sadece orta susturucu ve borularını düşünüyorum (tabi bulabilirsem) sizce nasıl olur ve tahmininzce kaç hp verir ??

aracınız bildiğim kadarıyla 1.6 16v.Sadece eksoz takmakla aracınız hp kazanmaz.Eksoz takıldıktan sonra yapılan işlemlere göre yazılım attırmak gerekir ki alacağınız değer son susturucu+headers+kat iptali+cai ile 2-3hp arası birşeydir..

satarken orjinaline çevirme şansım var die biliydum ama :D zaten araç satılana kadar azcık oynuyim hatamı yaparım :D ee o zaman zarfına kadar satabilirsem yaptırmam zaten

---------- Post added at 19:12 ---------- Previous post was at 19:11 ----------

aracınız bildiğim kadarıyla 1.6 16v.Sadece eksoz takmakla aracınız hp kazanmaz.Eksoz takıldıktan sonra yapılan işlemlere göre yazılım attırmak gerekir ki alacağınız değer son susturucu+headers+kat iptali+cai ile 2-3hp arası birşeydir..

teşekkür ederim çok bi miktar değilmiş demekki. okadar para bayılmayada değmicek galiba

İsmail 2-3hp de değil artık ya.. :)

Araç eğer Turbo sarjı olsa idi alacağın değer çok daha yüksek olurdu ama su sartlarda ismail kardesim haklı:) Zaten satıcaksan deymez abi

sadece yazılımla 6-7hp alır zaten..

Aynen. Bence sadece açık hava filtresi kiti ve egzoz ile 5-6hp alınır üstüne de chip atılsa 9-10 daha alır. 105hp araba olur sana 120hp.

Çok mu salladım sayıları :D

İsmail 2-3hp de değil artık ya.. :)

sadece yazılımla 6-7hp alır zaten..

Chip yaptırdığında 10-12hp aldığın bu arabada headers,cai,son susturucu ve ile bence maximim 2-3hp alırsın.İçin işine kat iptali de girerse 5hp-6hp.Sonuçta 1.6 atmosferik bi motor.Turbo arabalardaki gibi kolay güçler alınmıyor...

---------- Post added at 19:46 ---------- Previous post was at 19:43 ----------

Aynen. Bence sadece açık hava filtresi kiti ve egzoz ile 5-6hp alınır üstüne de chip atılsa 9-10 daha alır. 105hp araba olur sana 120hp.

Çok mu salladım sayıları :D

Melih eksoz ve cai ile mi 5-6hp alıcak? Yani eksozdan kastın son susturucu felanmı sadece? Eğer böyleyse bence çok diil bayağı bi salladın sayıları :) Ama dediğim gibi kat iptali,cai,headers ve kaliteli bi son sustrucu ile 5hp 6hp gibi rakamlar alınabilir.Toplamda chipten aLacağı 15hp civarı olur maximum.

Geri
Üst Alt