Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Borbet on Leon..

Sen beğeniyosun abicim, benim anladığım kadarıyla sen bu jantları arabaya takıcan :)

bence güzel olmamakla beraber büyüteçle mi bakcaz avatarına zigorum.. :D

Takmadım arkadaşlar sadece böyle bi macera yapıcaktım 500tl bir maliyetle erhan arkadaşımıza rica ettim nasıl duracağını görmek için oda shopladı hatta bazı arkadaşları taktım diye kandırdım ;) bence bir felaket gibi durmadı zaten plaım iç kolları siyaha boyatıp modelin değilde ofsetin ortaya çıkmasını sağlamaktı aslında aklımda olan supertourısmo,ultraleggra ve advan var....

Takmadım arkadaşlar sadece böyle bi macera yapıcaktım 500tl bir maliyetle erhan arkadaşımıza rica ettim nasıl duracağını görmek için oda shopladı hatta bazı arkadaşları taktım diye kandırdım ;) bence bir felaket gibi durmadı zaten plaım iç kolları siyaha boyatıp modelin değilde ofsetin ortaya çıkmasını sağlamaktı aslında aklımda olan supertourısmo,ultraleggra ve advan var....

ultraleggera...!

bugun bi getz de gordum borbet:D

izmirde doblolara takılıyor deniliyordu bir ara :)

Geri
Üst Alt