Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Bor yakıt katkısı !

Önyargı değil benimki. Söylediğinin arkasında belgelerini göstererek durmak. Tekrar söylüyorum. İnsanlar yanlış bilgilenmesin. Gerekirse 20 kere daha söylerim. O ürün farklı benim dediğim farklı diyosan, oturup içeriklerini bi incele istersen. Piyasada satılan ürünlerin hepsi aynı. Piyasada en çok satılıp, belgelerle incelenmiş olanı, en çok ise yaradığı söylenen ürün ise benim gösterdiğim ürün.
Bu ürünler hikaye. İnanmayın, aracınızda da kullanmayın, aynı zamanda aracınızı garanti dışı bırakırsınız. İlgili belgeleri önceki sayfalarda zaten paylaştım.

Tamam sadece şunu soruyorum.. Araç 15bin kilometre boyunca eski evimin yokuşunu 1'i bitirip 2'ye attığında çekmeyip tekrar 1'e dönen bir easytronic vites.. vites geçişleri berbat olan bir easytronic vitesin.. Aynı yokuşta 19bin kilometrede aynı şartlarda 1'i 4500-5000 arasında atıp 2'de de çekiş sağlaması güçten düşmemesi nasıl bir psikolojidir. 15bin'de yağ değişiminde Motorsilk 150.000km Motor Katkısı'nı kullandım.. İçeriğini sana sunmak zorunda değilim merak edersen bakarsın.. Ben sana bunu soruyorum olay psikolojik diyorsun ya.. Bunu bana psikolojik olarak açıkla o zaman..? Nasıl oluyorda 2'de o yokuşta çekmeyen araç, 2.viteste çekmeye başlıyor? Bunun şahidi de var yani arkadaşlarım..! Bir Arkadaşım aldı mini cooper s'de kullandı aynısını o değişimi görünce ama o araçta büyük bir değişim olmadı.. yakıt 0.5-1 litre düştü ve dediğim ürün yağ değişiminden etkilenmeden 100.000 mil boyunca gidiyor.. Şimdi bana işe yaramıyorsa bu değişimi psikolojik yada nasıl istiyorsan o yönden açıkla..? Söylediğinin arkasındasın ya hala.. Ben kullanıp fayda gördüğümü söylüyorum sen yok işe yaramıyor diyorsun o zaman bu değişikliğin nedeni neydi?

İçeriğini sana sunmak zorunda değilim derken yani şuan bana yazabildiğine göre internet elinin altında araştırır bakarsın..! Seni az çok tanıyorum ben sunsam bile bu fikrinden vazgeçmeyeceğin için kendimi yormuyorum..!

Bu kadar sayfa konusulmus edılmıs hepsını okudum da merak ettıgım b konu var bu bor katkısı benzıne karıstırılıyor yakıtta ekonomı yaptıgı savunuluyor tamam onu da gecelım,bu ısı nasıl yapıyor mantıgı nedır acıklaması nedır pekı,enjektorden cıkan benzın mıktarı degısmedıgı surece yada atesleme suresı degısmedıgı surece bunun nasıl b yararı oluyor nasıl araba daha az yakıyor bırı bunu acıklasın

Bu kadar sayfa konusulmus edılmıs hepsını okudum da merak ettıgım b konu var bu bor katkısı benzıne karıstırılıyor yakıtta ekonomı yaptıgı savunuluyor tamam onu da gecelım,bu ısı nasıl yapıyor mantıgı nedır acıklaması nedır pekı,enjektorden cıkan benzın mıktarı degısmedıgı surece yada atesleme suresı degısmedıgı surece bunun nasıl b yararı oluyor nasıl araba daha az yakıyor bırı bunu acıklasın

Bu sorunun cevabını burdaki üyeler veremez Can. İllaki bir mantığı vardır bu ürünleri satan şirketlere göre yalan veya doğru..

Tamam sadece şunu soruyorum.. Araç 15bin kilometre boyunca eski evimin yokuşunu 1'i bitirip 2'ye attığında çekmeyip tekrar 1'e dönen bir easytronic vites.. vites geçişleri berbat olan bir easytronic vitesin.. Aynı yokuşta 19bin kilometrede aynı şartlarda 1'i 4500-5000 arasında atıp 2'de de çekiş sağlaması güçten düşmemesi nasıl bir psikolojidir. 15bin'de yağ değişiminde Motorsilk 150.000km Motor Katkısı'nı kullandım.. İçeriğini sana sunmak zorunda değilim merak edersen bakarsın.. Ben sana bunu soruyorum olay psikolojik diyorsun ya.. Bunu bana psikolojik olarak açıkla o zaman..? Nasıl oluyorda 2'de o yokuşta çekmeyen araç, 2.viteste çekmeye başlıyor? Bunun şahidi de var yani arkadaşlarım..! Bir Arkadaşım aldı mini cooper s'de kullandı aynısını o değişimi görünce ama o araçta büyük bir değişim olmadı.. yakıt 0.5-1 litre düştü ve dediğim ürün yağ değişiminden etkilenmeden 100.000 mil boyunca gidiyor.. Şimdi bana işe yaramıyorsa bu değişimi psikolojik yada nasıl istiyorsan o yönden açıkla..? Söylediğinin arkasındasın ya hala.. Ben kullanıp fayda gördüğümü söylüyorum sen yok işe yaramıyor diyorsun o zaman bu değişikliğin nedeni neydi?
Kullandığın ürün süper canım. 30hp güç vermiş arabaya, 2'de çıkamadığı yeri çıkmaya başlamış.

İçeriğini sana sunmak zorunda değilim derken yani şuan bana yazabildiğine göre internet elinin altında araştırır bakarsın..! Seni az çok tanıyorum ben sunsam bile bu fikrinden vazgeçmeyeceğin için kendimi yormuyorum..!

Bu güne kadar yazdığım bişeyde yanılmış çıkmadım çok şükür :) Ben boş konuşmam çünkü öyle arabaya bindim 1'e aldım, 3'te bastım şurdan 50 liralık aldım şöyle oldu demek yerine belge sunuyorum. Sen ne dersen de, bilimsel olarak araştırılmış bişeyin aksini sözel olarak kanıtlayamazsın. Boş laf olur :) Hukuçu olarak bunu en iyi sen bilirsin, sunulan belgenin üstünlüğünü :eek:key:

Bu sorunun cevabını burdaki üyeler veremez Can. İllaki bir mantığı vardır bu ürünleri satan şirketlere göre yalan veya doğru..

ıllakı mantıgı vardır ne demek olm bu ısın b teknık bılgısı var madem ekonomı yapıcagını savunanlar var o zaman bana acıklansın cıdden merak edıyorum cevabını da bılmıyorum.Benım mantıgım sunu ıcerıyor b arabanın az yakması ıcın fakır gıtmesı gerekır ee bor u koyduk araba fakır mı gıtmeye baslıyor nasıl oluyor o ıs ?

Alman TUV gerekli araştırmayı yapıp raporu sunmuş zaten moruk. 1LT'lik katkı %8 yakıt tasarrufu sağlamış dyno üzerinde, S320 CDI'da. 1 litrekik katkı, 1 depoya eklenmiş. Ki zaten 1 litrelik katkı 1 depo benzin parası olduğu için sağladığı şey sözde ekonomi. Tartışılan şeyler her zamanki gibi boş :)

başka bir hesap ile girinde (varsa tabii)ne kadar komik olduğunuza yukardan bakın beyler

Alman TUV gerekli araştırmayı yapıp raporu sunmuş zaten moruk. 1LT'lik katkı %8 yakıt tasarrufu sağlamış dyno üzerinde, S320 CDI'da. 1 litrekik katkı, 1 depoya eklenmiş. Ki zaten 1 litrelik katkı 1 depo benzin parası olduğu için sağladığı şey sözde ekonomi. Tartışılan şeyler her zamanki gibi boş :)

olm hesap kıtap degıl ıste,mantıgı var mı katkı koyup arabayı az yaktırmanın benım bılgım dogrultusunda yok.Arabaya gıdersın yazıım yaparsın enjektoru az ısetırsın fakıre cekersın yada ayarlı regulator flan alırsın o zaman az benzın yakarsın anca boyle yapılır,bunun dısında Bor un kendıne has yontemı nedır benım aradıgım cevap baska lıtresı mıtresı umrumda degıl :)

Geri
Üst Alt