Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

body kit

evrim2626

Kayıtlı Üye
merhaba arkadaslar seat leon fr 2013 aracıma body kit ön tampon bakıyorum fakat eskişehirde bulunmuyor internetten baktığımda sadece 3 tane yapan firma buldum ön tampon şeklinde diğer firmalar ön tampon yapmıyor bildiğiniz firma varmıdır ve fiyat hakkında özellikle şu tamponlar baya iyimiş aşığıdaki gibi:)

Ekli dosyalar

• 2014-JE-Design-Seat-Leon-Cupra-3.jpg
    2014-JE-Design-Seat-Leon-Cupra-3.jpg
    40.4 KB · Görüntüleme: 52
  • JE-Design-Seat-Leon-SC-2.jpg
    JE-Design-Seat-Leon-SC-2.jpg
    174.9 KB · Görüntüleme: 46
  • Seat-Leon-5F-FR-NewLine-Body-Kit_picture_31637.jpg
    Seat-Leon-5F-FR-NewLine-Body-Kit_picture_31637.jpg
    56.6 KB · Görüntüleme: 43
tampon olarak yapan görmedim, ön lip yapanlar var ama onlar da benim hoşuma gitmedi, difüzör ve arka spoiler alıp, ön tamponun kesik kısmını da paylaştığınız ilk fotodaki gibi siyaha boyattım, mis gibi oldu araba bence :D

Valla çok tampon yani ek olarak yapan yok en alt ta olan benim aracım için yaptığımız bir uygulama ama alt kırmızı değil siyah yaptik. Zaten biz yaptıktan sonra bu ürünü görünce çok şaşırdım demekki bizim gibi düşünen çok insan var diye

3e0e0f0b66cb01b93e8aa4455f6b70b6.jpg

Geri
Üst Alt