Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Bocanegra almak istiyorum..

ben olsam polo gti tercih ederdım,aynı motor zaten ve ıbızadan daha sık b ıc tasarıma sahıp benım fıkrım.yeterınce cupra boca var etrafta sımdılık bıraz da Gti olsun :) en bosu da ayrıca 43500,techturkey de sıparıs veren bırı vardı bu fıyattan

b fıkrım yok emre ama ne kadar bos olabılır kı b de o var sonuc ıtıbarı ıle gtı

ben olsam polo gti tercih ederdım,aynı motor zaten ve ıbızadan daha sık b ıc tasarıma sahıp benım fıkrım.yeterınce cupra boca var etrafta sımdılık bıraz da Gti olsun :) en bosu da ayrıca 43500,techturkey de sıparıs veren bırı vardı bu fıyattan

Can donanım listesi varmıdır bildiğin bir linkte,polo gti ile boca aynı motor sanırım değil mi.?

abi eşin binecekse bocanegra alma..
bunu boca sahibi söylüyor dikkate alırsın umarım..
hız dan süratten filan degil..
sertlik konusunda eşlere gore degil pek..gerçi yenge nasil bi şoför bilemem ama..

Can donanım listesi varmıdır bildiğin bir linkte,polo gti ile boca aynı motor sanırım değil mi.?

aynı motor aynı sanzıman aynı beyın bırebır herseyı aynı abı b fark yok.ıc mekan Vw oldugu ıcın seata gore daha kalıtelı ve benım fıkrım daha sık duruyor.bulursam eklerım abı donanım lıstesını ama dedıgım gıbı boca dan eksık b yanı olmaz en bosununda sonucta bu arabaların bellı b standartları oluyor normal ıbıza yada polo olmadıkları ıcın

Hafta içi eşim hafta sonu ben bineceğim,sertlik konusunda haklısın.

Şu polo gti bir araştırayım bakalım aklımda yoktu hiç.

Hafta içi eşim hafta sonu ben bineceğim,sertlik konusunda haklısın.

Şu polo gti bir araştırayım bakalım aklımda yoktu hiç.

sert abi hanımlara göre degil..
iyi sürsede degil yani..
rot çudan cıkamaz olursun..
jantina lastigine de yazik olur..
hassas bu araba ..
alicaksin yada 15'' geciceksin abi o zaman lafım yok ama şekli kalmaz pek..
çok mu abarttim bilmiyorum ama bi binen bi daha binmek istemiyo yani benimkine :) babam zaten hiç binmiyo artik küfür ediyo :)

Geri
Üst Alt