Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

BMW, takımın 2010'da yarışmasını bekliyor

YCO

Kayıtlı Üye
Katılım
26 Ağu 2009
Mesajlar
22,337
Yaş
36
BMW Sauber, takımın yeni bir alıcı bulduğunu açıklamasının ardından, gelecek yıl Melbourne'de start alan takımlar arasında yer almayı beklediğini belirtti.

FIA, BMW Sauber'in belirsizliği nedeniyle, griddeki 13'ncü takım olarak Lotus'u tercih ettiğini açıklamış, BMW Sauber'in de, bir alıcı bulması durumunda 14'ncü takım olabileceğini ifade etmişti.

İsviçre merkezli Qadbak Investments Ltd.'nin takımı alma kararının ardından bir açıklama yapan BMW Sauber, FIA'nın gelecek sene, kendilerinin yarışmasına izin vereceğini umudunu dile getirdi.

BMW, açıklamada, "FIA'nın, 2010 Formula 1 Dünya Şampiyonası'nda yer alabileceğimizi işaret etmesinden mutluluk duymaktayız" ifadelerini kullandı.

Açıklamada, "Takım, 2010 sezonunun ilk yarışında gridde yerini almayı beklemektedir" denildi.

TurkiyeF1.com
 
Geri
Üst Alt