Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Bmw kapak jant - 17

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Aynı bakış açısıyla BMW'ye kış lastiği takacak adam 18 ya da 19 jantın kışlık lastiğini alıp taksın :) Neden 17 sac alıp takıyo ki :)

Aynı bakış açısıyla BMW'ye kış lastiği takacak adam 18 ya da 19 jantın kışlık lastiğini alıp taksın :) Neden 17 sac alıp takıyo ki :)

zaten birgün 2011 bi 320d 'im olursa ya kışlık takmam ki zaten burada gereği yok ama illaki gereği olursada dediğin gibi 18 falan olur:)

İnsanlar çeşit çeşittir Ayberk herkesin bakış açısı gayet tabi farklı olabilir ben ustamın orda birçok araç sahibinin kışlık lastikleri audi ve BMWlerine taktıklarına şahit oluyorum daha geçen gün bir üniversite prof un aracını götürüp kışlık jantlarını taktırdılar ben şaşırmadım şaşıracak bi olay gibi de gelmiyo.....:eek:key:

İnsanlar çeşit çeşittir Ayberk herkesin bakış açısı gayet tabi farklı olabilir ben ustamın orda bir ton bmw sahibinin kışlık lastikleri audi ve BMWlerine taktıklarına şahit oluyorum daha geçen gün bir üniversite prof un aracını götürüp kışlık jantlarını taktırdılar ben şaşırmadım şaşıracak bi olay gibi de gelmiyo.....:eek:key:

Bence de şaşırılacak bir olay değil ama, BMW'ye 17" kışlık lastik parasından kaçmayan biri 18 19 jantınkinden de kaçmaz. Dmeek istediğim buydu :)

Bence de şaşırılacak bir olay değil ama, BMW'ye 17" kışlık lastik parasından kaçmayan biri 18 19 jantınkinden de kaçmaz. Dmeek istediğim buydu :)

onlar bizim gibi jantları 18-19 diye adlandırmayı bile bilmiyolar kardeşim onlar için araç sadece araç bizim için çook farklı.....:eek:key:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt