Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Bmw e-46??

akin

Kayıtlı Üye
-arkadaşlar bmw almayı düşünüyorum.2001-2002 model e-46 kasa 3.16i yada 3.18i modeli hep dikkatimi çekmiştir..daha önceden kullanan yada bilgisi olan varsa tecrübelerini paylaşırsa sevinirim..
-perfonmans-konfor-servis?? özellikle motor konusu önemli..100bin km.yi görüp rektefiye olmayan bmw yokmuş diyorlar ne kadar doğrudur yada yeni jenerasyonlar farklımıdır??

http://www.sahibinden.com/2007_trafige_cikisli_memurdan-31WQQaXQQ20767207WQQpXQQdisplayitem

HAyırlısı olsun. Ben ilandan bir BMW çıkmasını bekliyordum:) Hayırlı satışlar:)

abi BMW'lerin artık yan sanayi parçaları inanılmaz fazla..
çok güzel rakamlara bakımlarını yapıyolar sanayide..servis gibi garanti bile veriyolar.. :)

hiç 316 kullanmaıdm. ama 116i kullandım otomatik vites idi.arkadan itişte olunca resmen gitmiyor ve yakıyor alet. manuel olursa belki biraz daha rahat olur ama tüketim açısından çok fark olacağını sanmıyorm. bence o araçların hakkı büyük hacimli motor.

tuketım sanırım 1.6 leondan bıraz daha fazla (hem daha agır hemde arkadan ceker) ama temız bakıldıgı surece hıcbır sekılde sorun yaratmaz... mumkunse 3.18 daha ıyı gıbı...

bende bir ara çok düşündüm abi uygun fiyata 316i ler piyasada çok fazla. ama sonra avrupada bmw nin 1 seriside falan 116i ler 2,0 düşük bg yüksek torka sahip makine ile satılıyor burada 1,6. almanlar kendilerine layk görmüyorlarsa o motoru bir sorun (mekanik değil tüketim performans) vardır diyerek caydım :)

yunus emre 3.16i seçeneğide var ama senin yazdığın nedenden dolayı onu eledim zaten.

---------- Post added at 23:09 ---------- Previous post was at 23:06 ----------

o da var natancım http://www.sahibinden.com/gorulmeye_deger_m_tecnich_dizayn-67WQQaXQQ21821930WQQpXQQdisplayitem

abi 3.16 ile 3.18 arasında aman aman bi fark yok . dikkat etmen gereken nokta 2002 den sonra olması lazım bmw yeni motor yaptı hp leri fln falza girebilirsen 3.20 ye gir derim . 3.18 ler gitmiyo .

ibrahim 2001 den sonra yeni motor koydular diye biliyorum..en güzeli 3.20i de vergisi gıcık ediyo beni..

'04-'05 model 2L motorun vergisi 650 Lira civarı olması lazım..

Geri
Üst Alt