Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

bmw 316d

o dizel motor sadece Ford'da mı kullanıyo kardeşim.. :)
BMW'da daha yüksektir bakım masrafları ama dediğim gibi 2L aşağısı dizeli herhalde hiç bi zaman tercih etmezdim zaten..

E92 20d tadından yenmez.. :)

Yane atıyorum sırket ıcın kullanıyosan kı genelde sırketler kullanıyo dıeselı 2 sene ıcınde fılan arabanın parası fılan cıkıyor

bu modeli zaten bmw olsn diyen gençler almazki :) ha ben alırım orası ayrı :D okl bittimi minimum senede 60000km görünüyor önümde.

bu modeli zaten bmw olsn diyen gençler almazki :) ha ben alırım orası ayrı :D okl bittimi minimum senede 60000km görünüyor önümde.

ooo ben sana sunu solım arabayı 2006 damı ne 24 bınde o gunden berı araba taksı gıbı hıc durmuyo ve suan 112.000 e geldı ve en son yazın ıse 10.000 fılan yapmısımdır :D:D

ooo ben sana sunu solım arabayı 2006 damı ne 24 bınde o gunden berı araba taksı gıbı hıc durmuyo ve suan 112.000 e geldı ve en son yazın ıse 10.000 fılan yapmısımdır :D:D
2006 ocak trafiğe çıkış 2008 ekim satış 165000 km :)

bizim ülkede acilen bu motorlu taşıtlar vergi sisteminin değişmesi lazım, avrupa birliğine uyum uyum diyip duruyosan bu vergi işini de co2 emisyonuna göre ayarlaman lazım, bu alet trye gelmeyebilir bile, şu an 320d bazı bayilerce 39bin eurodan veriliyor, e şimdi şu aletin motoru 1.6 olsaydı ya da bizim vergi sistemi değişik olsaydı büyük ihtimal bu aracı 31-32bin eurodan alabilecektik, şu haliyle de performansı yeterli bi araç ama insan bu kadar vergiyi verince bari 163 hp olsun der yani

bizim Türkler onu chipler yine orjinal 2.0d haline getirirler:)

Geri
Üst Alt