Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Blonde Babe 1P (3. Leonum - 2.0 TFSI 200 HP)

ALLAH kazalardan korusun.Hayırlı olsun kardeşim.Güzel araç.

tırt bu arada böyle hothatch mi olur cart curt :D:D kıskanan kedi modu ahhahahahha :D

allah kaza bela vermesin abi :)

Kaptan tuhhhhh falan aaaa ayıp valla, o kadar söyledik sana al diye simdi hayiflaniyorsun. Ben sevindim yabancı birine gitmediğine, hayırlı uğurlu olsun Muratcim, herkesin aklindaki gibi benim bile niyetlenip uzanmaya cesaret edemediğim bir aracti, çok güzel.

Vay murat abim sarı civciv değişmiş on numara maşallah abim allah kaza bela vermesin inş.

Kaptan tuhhhhh falan aaaa ayıp valla, o kadar söyledik sana al diye simdi hayiflaniyorsun. Ben sevindim yabancı birine gitmediğine, hayırlı uğurlu olsun Muratcim, herkesin aklindaki gibi benim bile niyetlenip uzanmaya cesaret edemediğim bir aracti, çok güzel.

Teşekkür ederim Faruk.

Vay murat abim sarı civciv değişmiş on numara maşallah abim allah kaza bela vermesin inş.

Sağol Ersoy.. Özellikle senin araçla yan yana fotoğraflarını çekmek istiyorum. Tr.'nin tek diji standardındaki araç ile... :)

Hayırlı olsun abi.

Sağol Numan..

Sağol Ersoy.. Özellikle senin araçla yan yana fotoğraflarını çekmek istiyorum. Tr.'nin tek diji standardındaki araç ile... :)

Tabikide abim bursa'ya geldiğimde görüşürüz..

Geri
Üst Alt