Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Bixenon konusunda ciddi anlamda kuvvetli bir gaza ihtiyacim var...

abicim çok güzel farlar ama 2500 lira çok çok fazla.
şu an benim farlardan oldukça memnunum, aydınlatmam çok iyi, uzunlarım gayet çakıyoor çatır çutur:) biraz buğu yapıyor arada ama ben hiç sorun etmiyorum
2500 liraya 6 kere yenisini yaptırırım, o kadar fark war arada öyle diyim sana

şu an benim farlardan oldukça memnunum, aydınlatmam çok iyi, uzunlarım gayet çakıyoor çatır çutur:) biraz buğu yapıyor arada ama ben hiç sorun etmiyorum

aynen ozan 400 tl nerdee 2500 tl nerde birde bir yerdaha var bostancıda ama onun tam yerini bilmiyorumki oda tası çıkarmadan yaptığı için bahçelievlerdeki gibi hoşuma gitmedi şimdi açıkçası ilker daha güzel yapıyor ve biraz daha ölçülü oturtursa merceği şaşı bakma olayıda ortadan kalkar

Ozan senin farlar nasildi?

abi imzamda var çok belli olmuyor ama cupra fara benziyor biraz

Yılmaz abi şaşı bakma olayı çok fazla olmuyor gibi, bende yok gibi hatta, çok böyle ölçülü baktığında hafif bir fark var gibi gözüküyor ama o da belli belirsiz. söylemesem zor anlarsın. Benimkiler sadece biraz üstten oturtulmuş merceği ki bence görsel olarak daha da güzel oldu o şekilde.

İlker' i tavsiye ederim kesinlikle...

abi imzamda var çok belli olmuyor ama cupra fara benziyor biraz

Yılmaz abi şaşı bakma olayı çok fazla olmuyor gibi, bende yok gibi hatta, çok böyle ölçülü baktığında hafif bir fark var gibi gözüküyor ama o da belli belirsiz. söylemesem zor anlarsın. Benimkiler sadece biraz üstten oturtulmuş merceği ki bence görsel olarak daha da güzel oldu o şekilde.

İlker' i tavsiye ederim kesinlikle...
su alirsa beni ziyarete gelirsin haftasonlari zincirlikuyuya:) bir on ayak olunda yaptirayim ben de madem bu fiyatlar uygunsa..farlar kapaliyken de sellektor cakiyor mu? yapilmasi ne kadar suruyor..ariza isigi yaniyor mu?

bir de muayenede sorun olur mu far yikamasiz bixenon?

400 dedin bir de bende xenon yok almam gerekir..onda ne maliyet cikar karsimiza...heyecanlandim simdi...

Iste farin icine kablo verince oradan su alma yapiyormus zamanla..ona cozum bulabilsek olay bitecek..bahcelievlerdeki kendi farimi mercek yapiyor..iscilik kotu demek ki..aslinda o daha ucuz ama iyi yapan yer bulmak gerek..bir de maslakta var far tuning diye bir yer..2 hafta sonrasina sira veriyor..o konuda isciligi hakkinda bilgisi olan?

arkadaşımın tt aracına tts ledleri koydurduk, bu kadar mükemmel bir işçilik görmedim ben, bir de farları temizlemiş resmen sıfır olmuştu, boşuna değil 2 hafta sıra:) Hatta farları 2.000TLye alıp o adama xenon koydurmaktansa eğer senin farlara mercek ve xenon koyuyarsa orada daha ucuza o bile düşünülebilir..

bilmiyorum beğenirmisin beğenmezmisin ama ben olsa bir daha yaptırırım, bir sonraki arabamı bixenonlu alamazsam yine İlker' e yaptırırım kesin...

Geri
Üst Alt