Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

bir zamanlar Exeo' m :)

Maşallah gerçekten oturaklı arabaymış ama gitmiyordu derken ne demek istedğinizi anlamadım motor mu yetersiz geliyordu .
teşekkürler evet motor acayip yetersiz...
Cok guzel aracmis gercekten
teşekkürler :)
Böyle yakışıklı olsun gitmesin hiç fark etmez bana göre...Ralli yapacak ya da yarışacak değiliz bu arabalarla zaten :)
Leonu satıp exeo alasım geldi:D
gitmemek olmuyo abi işte böyle aracada :)
çok yakışıklı olmuş birde güzel motor olsa üstünde harika olurmuş......:eek:key:
aynen öyle şuan sadece 2.0 dizel 143 ve 170 hp lik motorları mevcut ama istek üzerine geliyr
:)
gerçekten bana exeo yu sevdiren araçdı :) ok gibi araçtı maşallah işte o motor yerine 1.6dizel motor olucak bunda öff diyorum :)
teşekkürler abicim kesinlikle 1.6 tdi aracı exeo
valal ben seviyorum exeo ları yeni motorları çok güzel..2.0 tdi ları yüklediler..yada yüklemişlerdi türkiyede satışı başladı..
audi ye gücü yetmeyen zevkle binebilir..biraz elediniz mi harika duruyor...aynı TAHA nın aracı gibi..MaşeALLAH çok güzelmiş
teşekkürler abici... 2.0 tdi ilk çıktığından beri vardı ama çok tuzlu yani ilk çıktığı zaman 2.0 170 hp liği 78000 tl idi
cok guzel arac ama motor seceneklerı daha fazla olsa cok daha ıyı olurdu 1.4 tsi 1.6d gibi.. makarna gıbı olan jantlar ıyı durmus
teşekkürler...

2.0 tdi lar geldi mi???
2.0 tdilar vardı zaten abi ama showroom a koymulardı hiç ben hiç bi bayide rastladım sipariş üzerine geldiğini söylediler istanbuldan b kaç bayiyle görüşmüştüm bunun için ilk girişlerinde 5 tane falan gelmiş 143lüğü oda havada satılmış 170lik türkiyede hiç yok die biiliyorum

İlk çıktığında 1.6 lar da pahalıydı, sonra hiç gelmedi, 2011 ortalrından sonra yeniden gelecek hatta iddialı geelcek diye duymuştumn.

en sonki haline bayıldım resmen çok oturaklı duruyo yanlız bişi sorucam araçta yay varmıydı

çok yakışıklı, yüklediğini taşıyan, oturaklılığı ile sınıfındaki standart üstü araçlara kafa tutan ancak yürümeyen benimde yakından takip ettiğim bir araçtı =)))) maşallah ...

İlk çıktığında 1.6 lar da pahalıydı, sonra hiç gelmedi, 2011 ortalrından sonra yeniden gelecek hatta iddialı geelcek diye duymuştumn.

Abi oyle bi soylenim vardi 2011in ilk doneminde 1.8 t motoru turkiyeye giris yapicak 1.6 102likler girisi olmiyacak diye ama suanda turkiyeye girisi olan tek exeo bile yok malesef fiyat dahi vermiyor bayiler ilk ciktiginda referance paketi 41.500 style paketi 44.500 du dun gibi hatirliyorum :)

Seklı semalı cok guzel ama motor sıkıntıydı ne yazıkki

Geri
Üst Alt