Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

bi cupra tampon bulamadim

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

gl5010

Kayıtlı Üye
arkadaslar bi cupra tampon bulamadim yokmu bilen goren allah riyasina bi el atin senesi geliyo

Servislerde yok mu..yoksa ver siparişi bu kadar istiyorsan bunca zaman beklediğine değmez..

serviste bile yok ben sipariş vereli 10 gün oluyor daha gelmedi almanyadan geliyormuş=)

ankaradaki doğuşun sölediği herhangi bir parçanın istanbulda varsa 1 haftada almanyadan gelecekse 2-3 haftada geleceğini sölemişlerdi..yok diye birşey olacağını sanmıyorumda biraz sabretmek gerekiyor

valla ben 5 hafta beklemiştim tampon için...

Yetkili servisler ile irtibata geçsen ellerinde az hasarlı falan bulup toplatmayı mı dusunuyorsun yoksa sıfır mı almayı ?

işin zor abi o zaman bende cam düğmesini değiştirecektim ancak 1.5 haftada gelir dediler antalya basaran dahil kimsede yokmuş :) sipariş verip bekliceksin gibi gözüküyor

artık bi Leon sahibi kaza yapıp da orjinal tampon takarsa dövüyolar resmen.. :D :D
bu sebepten stokta kalmıyo pek herhalde tampon..

aslında servisler orjinal tampondan cok cupra tampon satıyordur bence leonlar için neden stokta yok anlamadım ben cordoba için 2 gün beklemiştim

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt