Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Beykozoffroad

PATRON

Administrator
hayırlı uğurlu olsun abi :) diğer off road sitelerinden biraz alıntı yapılabilir

YCO

Kayıtlı Üye
hayırlı olsun.. :)

yan53

Kayıtlı Üye
beykoz deresekıde nerde acaba ben butun yaz deresekıdekı evımde oluyorum gıderım ızlemeye eger oralarda cıkıp gezıyorlarsa...

kfy

Administrator
beykoz deresekıde nerde acaba ben butun yaz deresekıdekı evımde oluyorum gıderım ızlemeye eger oralarda cıkıp gezıyorlarsa...
neresindesin sen köksal..kahvenin üstünü tuttuk büro olarak

yan53

Kayıtlı Üye
neresindesin sen köksal..kahvenin üstünü tuttuk büro olarak
abi kahvenın 20 metre ılerısındekı duragın ordan gırıon az yukarısında cıflık var (ev bahçe).... kahveye hergun ugrarrım .babam hemen hemen her aksam orda kahve sahıbı akrabam.maksut abi ve köksal abı....bide orayı biz CHP burosu yapıcaktık en azından babam ole dıyordu :D

kfy

Administrator
volkan,göker,okan ahmet abi(poligonu işleten)ibrahim abi hepsi canlarımdır...senin karşı tarafında otururlar

eeg52

Kayıtlı Üye
Sıkıntı etme forum bir otursun konu başlıkları meydana çıksın,bölümler falan , gerisini hallederiz kardeşim.........:)

Üst Alt