Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Beyaz Melek ve Ben 2

Hocam açıkçası almadan önce benimde ciddi kuşkularım vardı. Ama aldıktan sonra kontağı çevirdikten sonra keyfine fazlasıyla vardım kafamda bir kuşku kalmadı...
Şahsen benim için performansı fazlasıyla yetersiz...
Şu var aşırı sessiz sıfır ses ışıklarda durduğumda acaba araba stop'mu etti diyorum o kadar sessiz...

performans yeterlımı yetersızmı?

hayırlı olsun.. su 1.2 tsi motoru cok merak edıyorm ya :S

ömer benim kadar merak edemezsin.. Bugün alıcam aracımı inşallah ve o kadar sabırsızım ki anlatamam.. :D ve motorun performansını çok merak ediyorum... bana benim için yeterli gelecek gibi geliyor ama.. şuan iş yerindeyim ve bayiden gelecek telefonu bekliyorum :D

performans yeterlımı yetersızmı?

Performansı fazlasıyla yeterli hocam... Tabi bu kişiden kişiyede değişir kimisi der ben otobanda bastımmı toz dumana katarım 200'ü görürüm ezerim, geçerim... Motor sesini duymalıyım bağırtmalıyım falan filan böyle bir adamı tatmin etmez...
Ama yeterli performans çabuk hızlanma serilik, konfor, Güzel bir yol tutuşu diyorsanız fazlasıyla tatmin eder...
1.2 Motor olduğuna bakmayın asla performans olarak ezilen bir araç değil o seriliği hızlanmayı güzel hissettiriyor...

ömer benim kadar merak edemezsin.. Bugün alıcam aracımı inşallah ve o kadar sabırsızım ki anlatamam.. :D ve motorun performansını çok merak ediyorum... bana benim için yeterli gelecek gibi geliyor ama.. şuan iş yerindeyim ve bayiden gelecek telefonu bekliyorum :D

Hocam fazlsıyla memnun olacaksın... Aracın sessizliği seni şaşırtacak... performansı tatmin edici...

kardesım onlar aramadan sen ara ıslerı hızlandırsınlar:D ben sabah 10 dan ıtaıbaren bı basladım aksam 6 ya kadar :) sen ıstanbulun neresındesın gelıp test edıım su aracı puhaha

Performansı fazlasıyla yeterli hocam... Tabi bu kişiden kişiyede değişir kimisi der ben otobanda bastımmı toz dumana katarım 200'ü görürüm ezerim, geçerim... Motor sesini duymalıyım bağırtmalıyım falan filan böyle bir adamı tatmin etmez...
Ama yeterli performans çabuk hızlanma serilik, konfor, Güzel bir yol tutuşu diyorsanız fazlasıyla tatmin eder...
1.2 Motor olduğuna bakmayın asla performans olarak ezilen bir araç değil o seriliği hızlanmayı güzel hissettiriyor...
bı oncekı mesajda performans yetersız demıssınızde :) sasırdım bende.. ya ben kıl paryı gıttım 1.4 aldım cunku ılk gelen 1.2 ıdı kımsede yok ne oldugunu bılmıyrmdum.ama 1.4 aldıgımda hıcccc pısman degılm:D

bahçeşehirdeyim ben :D ya aradım onları zaten aero bodykitler takılıyor diyo da.. işte 2 gibi aricakmış beni :D
performans veriside 1.4TSI'dan 1 saniye geride kalması tatminkar olduğunu gösteriyor bence :) ben bi deniim de güzel bi açıklama yaparım buraya :D eğer güzel gelirse öyle bi açıklarım ki 1.4'ü satıp 1.2 alırsın ona göre :p bi aliim aracı yarın sınavım yok. Alır dolanırım biraz zaten.. Sonra eve gider kullanım klavuzunu kurcalarım :) hafifte kirletirim aracı 0 olduğu belli olmasın :D

bahçeşehirdeyim ben :D ya aradım onları zaten aero bodykitler takılıyor diyo da.. işte 2 gibi aricakmış beni :D
performans veriside 1.4TSI'dan 1 saniye geride kalması tatminkar olduğunu gösteriyor bence :) ben bi deniim de güzel bi açıklama yaparım buraya :D eğer güzel gelirse öyle bi açıklarım ki 1.4'ü satıp 1.2 alırsın ona göre :p bi aliim aracı yarın sınavım yok. Alır dolanırım biraz zaten.. Sonra eve gider kullanım klavuzunu kurcalarım :) hafifte kirletirim aracı 0 olduğu belli olmasın :D

0-100 de mı 1 sn? cok tatmınkar motor galıba bu 1.2 fekattt 1.4 u bırakmam artık leondan ındıgımde artık bıncegım tek bır arac var :) bu arada bahcesehır uzak gelemem :D

bı oncekı mesajda performans yetersız demıssınızde :) sasırdım bende.. ya ben kıl paryı gıttım 1.4 aldım cunku ılk gelen 1.2 ıdı kımsede yok ne oldugunu bılmıyrmdum.ama 1.4 aldıgımda hıcccc pısman degılm:D

Dediğim gibi hocam kişiden kişiye kişinin beklentisine göre değişir yorummar şahsım adına fazlasıyla yeterli performansa sahip... Sende güzel seçim yapmışsın 1.4'ler keyifli araç... Evet yeni çıktığı için 1.2'lere herkes kuşkuyla bakıyor ama yaygınlaştıkça satışların patlama yapacağını düşünüyorum... Aldığım Seat bayisi 1.'lere hücum edildiğini satışların çok iyi gittiğini söylüyordu...

benım arabayı aldıgım gun 2011 araclar pıyasaya cıkmıstı ogun geldı arabada dedım bı test edelım abı kaporayı vermıstım 1.2 ıcın ya plaka olmadan olmaz falan dedım 1.4 varmı hepsı satıldı 2 hafta bekle gelır.dedım hıcmı sıkıntılı yok alamıcak olan bı adamı aradı gık mık ettı benımde elımde para hazırdı Allah yardım ettı ıste:)

Geri
Üst Alt