Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

beyaz leon kaza:(

kötü haber tez ulaşır derler... sanırım durum kötü değil yani en azından inş. öyledir...

Bende o akşam Ambulansla avcılar ıstıkametıne doğru giderken gördüm,önce çekicide leonu gördum dırekt arka camda scw armasını gordum içim gitti tabı leon olması klupten olması uzucu çok gecmıs olsun arkadasıma.Biraz daha gıdınce bı tanede yolda cekılemyı bekleyen sol on camurluk hasarlı bmw vardı sanırım ıkısı karıştı kazaya.Tekrardan çok geçmiş olsun ALLAH tekrarından sakınsın onuda bızlerıde. :(

Bende o akşam Ambulansla avcılar ıstıkametıne doğru giderken gördüm,önce çekicide leonu gördum dırekt arka camda scw armasını gordum içim gitti tabı leon olması klupten olması uzucu çok gecmıs olsun arkadasıma.Biraz daha gıdınce bı tanede yolda cekılemyı bekleyen sol on camurluk hasarlı bmw vardı sanırım ıkısı karıştı kazaya.Tekrardan çok geçmiş olsun ALLAH tekrarından sakınsın onuda bızlerıde. :(

Evet hatta bmw mat siyahti

Az once yesilyurtta isiklara gelmeden bir beyaz leon donemecte kaldirima cikmis epey hasari vardi..on tampon falan yoktu.orta refuje cikmislardi sanirim ..polis falan vardi..bizden mi acaba?cok gecmis olsun..

Neler oluyor böyle beyaz leonlara? Son 3 günde 3 kaza.

Geri
Üst Alt