Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Beyaz Leon a uygulama

Cok guzel olmus gule gule kullan insallah ama benim bir sorunum var arabamla tamirat yapilan yoldan gectim eteklere zift bulasti arabam gri luna zifti cikaramadim ne yapabilirim

Aaaaa Aybars arabasını temizletmiş nasıl olur yaa:rolleyes: hayırlı olsun kardeşim ben bayrama bekliyodum iyiki erken yaptırmışın :D

gazyağı ile temizlemenizi öneririm inanin ki çıkarmadığı leke yok artı bide boyanın üstünde öyle bi kayganlık oluşuyoki nxt atıyorum ben genelde her yıkamadan sonra :D onda bile öyle olmuyo gazyağı mükemmel bi olay ama biraz zor bulmak :))

herkese ayrı ayrı teşekkürler..zift çıkarıcı bir sprey kullanıldı araça yıkanmadan önce hepsi gitti.markasını öğrenir yazarım.
Gaz yağı ise benim gözlemlediğim kadarıyla çok zararlı..siyah arabasına gaz yağı süren arkadaşımın kısa bir süre sonra arabası füme oldu :)

Geri
Üst Alt