Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Beyaz CUPRA..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Erhan senin ilandaki sağ tarafı ben altı boyalı cupra:)

Kazalı haliyle alan adam 30 un altına kapattı diye biliyorum...Şimdide 47 ye saplamaya çalışıyor millete...

big_13607699_f3v.jpg

big_13607699_ygo.jpg

big_13607699_bb7.jpg

big_13607699_s8l.jpg

AMAN ARABA ALIRKEN DİKKAT İYİ ARAŞTIRIN ARKADAŞLAR...

Ne cesaret var millette..

valla kazasız bulunabilir elbet ama önceden böyle bi kazası varsa ama şuan sorunsuzsa ben alırdım..

Arkadaşlar malum sitelerde plaka gizlenerek verilen ilanlardan imtina edin her zaman. Bulduğunuz araç plakalarını da muhakkak benim ve ya Diesel (Mustafa) ile bir kere paylaşın lütfen

araç serviste yapıldıysa ve kazası sebebiyle fiyat uygunsa alırdım ben olsam sonuçta kazası olsada suanki durumu önemli şuan araçta sıkıntı yoksa fiyatı uygunsa kaza yapmış arabayı ben tercih ederdim sıfır aldıgınız arabayla bile aynı kaza yaptıgınızda sizde gidip serviste yaptırır binmeye devam edersiniz ettiğiniz zarar üzücü olur bu durumda ama kazalı aldıgınızda zaten araç kazalı oldugundan ucuz alındıgından yarın siz kaza yapsanızda zorunuza gitmez satarkende alarken oldugu gibi yine piyasadan aşagı verirsiniz zarar olayı olmaz

aynen yürüyeninde ve motorunda sorun yoksa kesinlikle alınabilir bence...yetkili serviste bütün parçalar orjinaliyle değiştikten sonra benim açımdan bi sıkıntı oluşturmaz...ama bu dedğim daha çok 45000 tl ve üstü araçlarda düşünülmeli gibi geliyo bana

Bu arada arabanın pekte bir hasarı yokmuş. 30 un altına kapattıysa 3000 tl en fazla masraf etmiştir. valla süper fiyata süper bir araba.

3000*3 gibi bi rakama ancak çıkar bu araç...ön-arka tampon,2 çamurluk,sağ arka kapı,sağ ön far...sadece parçalar 6000 e yakın tutar+bide işçilik boya

3000*3 gibi bi rakama ancak çıkar bu araç...ön-arka tampon,2 çamurluk,sağ arka kapı,sağ ön far...sadece parçalar 6000 e yakın tutar+bide işçilik boya
Daha aşağı rakamlara çıkarmak mümkün bu arabayı bence..Dikkat ettimde sağ taraftaki jantlar momo soldakiler orjinaller. jantları kırmış demekki kazada..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt