Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

best pizza ever!

saçma sapan bir iş sezginim daha fazla konuşmak istemiyorum kimsenin kalbi kırılmasın

Yurt dışında 3 yıldan fazla süre çalışınca askerlik yapmama hakkı değil ama paralı askerlik yapma hakkı veriyor Devlet.

not: Ben normal askerlik yapacağım :)

amerikadayken bende mutfakta calistigimda cok pizza yapmistim. askerlik icin asla yurt disinda rezil olup ulkemden vazgecmem.insanlara askerlik zor geliyor ama yabanci bi ulkede olup onlara hizmet etmek bana cok daha agir gelmisti.ki ben work and travel ile gitmistim.bi cok kisinin cok memnun kaldigi bi program.

amerikadayken bende mutfakta calistigimda cok pizza yapmistim. askerlik icin asla yurt disinda rezil olup ulkemden vazgecmem.insanlara askerlik zor geliyor ama yabanci bi ulkede olup onlara hizmet etmek bana cok daha agir gelmisti.ki ben work and travel ile gitmistim.bi cok kisinin cok memnun kaldigi bi program.

Katılıyorum Doğuş. Şuan İngilteredeyim ve Türkiye ye olan özlemimi anlatamam. Yurdun gibisi yok..

Katılıyorum Doğuş. Şuan İngilteredeyim ve Türkiye ye olan özlemimi anlatamam. Yurdun gibisi yok..

Ben ülkeme gelince pasaport kontrolu yapan ilk polisi öpmüştüm.arada bi de camekan vardı sora kendime baya gülmüştüm :D inşallah sende en kısa zamanda bizlerin yanında olursun kardeşim

Geri
Üst Alt