Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Beşiktaşlıların Köşesi

Biletixte saat 11 de açılan bilet satışı açıldığı andan itibaren mobil satış ve satış ofislerine devredildi 41 dakika sonunda da tüm biletler tükendi..

Elinde gençler maçına bileti olan varsa fazladan söylerse fiyatını sevinirim..
yoksa beleş tepe yolu gözüküyor gene bize :(

Biletixte saat 11 de açılan bilet satışı açıldığı andan itibaren mobil satış ve satış ofislerine devredildi 41 dakika sonunda da tüm biletler tükendi..

biletler p.tesi satışa çıktı tabi kartal premium kartlılar ve kongre üyeleri için , nette karaborsadan satılmaya başlamış biletler inönüdeki son maç olacağından tavan yapar bu fiyatlar

Vip Üst D - 385.00 TL
Vip Üst B-E - 250.00 TL
Vip Üst A-F - 195.00 TL
Vip Alt C-D - 195.00 TL
Vip Alt B-E - 180.00 TL
Vip Alt A-F - 140.00 TL
Numaralı Orta - 140.00 TL
Numaralı Kenar - 125.00 TL
Kapalı Üst - 125.00 TL
Kapalı Alt - 110.00 TL
Yeni Açık - 35.00 TL
Eski Açık - 30.00 TL
Rakip Takım - Eski Açık - 30.00 TL

benim yerime de bağır o maçta :)

biletler p.tesi satışa çıktı tabi kartal premium kartlılar ve kongre üyeleri için , nette karaborsadan satılmaya başlamış biletler inönüdeki son maç olacağından tavan yapar bu fiyatlar

Vip Üst D - 385.00 TL
Vip Üst B-E - 250.00 TL
Vip Üst A-F - 195.00 TL
Vip Alt C-D - 195.00 TL
Vip Alt B-E - 180.00 TL
Vip Alt A-F - 140.00 TL
Numaralı Orta - 140.00 TL
Numaralı Kenar - 125.00 TL
Kapalı Üst - 125.00 TL
Kapalı Alt - 110.00 TL
Yeni Açık - 35.00 TL
Eski Açık - 30.00 TL
Rakip Takım - Eski Açık - 30.00 TL

dediğin gibi pazartesiden satışa çıkanlar Premium kart sahiplerine açıktı..

Bu gün normal satış başlamıştı saat 11 de..

de bişey yapamadan tükendi..

elinde olan varsa eski açık yeni açık fark etmez alabilirim..

burdan alan varsa fazladan belki alabilirsin ama dışardan 100 lirayı gözden çıkartman lazım karaborsadan

Ben de isterim son maça bilet, evet SCW hangi kardeşimizde var?

burdan alan varsa fazladan belki alabilirsin ama dışardan 100 lirayı gözden çıkartman lazım karaborsadan

Hata bizde bi BJK kart alamadık altı senedir Tema karta bayılıp duruyorum senelik bilmem kaç lira kullanım bedeli bi BJK kartı çıkarttıramadım..

Hata bizde bi BJK kart alamadık altı senedir Tema karta bayılıp duruyorum senelik bilmem kaç lira kullanım bedeli bi BJK kartı çıkarttıramadım..

Garanti bankasının BJK kartı var bu kredi kartını kullan premium ve kongre üyelerinden sonraki öncelik verilen kart , ilk satışa çıktıkdan hemen sonra 2.nci gün bu kart ile öncelikli olarak genel satışa çıkmadan alabiliyorsun

Geri
Üst Alt