Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Benzin !

Sizce 2011 'in 3. Ayına Kadar Benzin Kaç Para Olur

• Kullanılan toplam oy
    51
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
kimsenin 4 tl den daha aşağı inecegini düşündüğü yok :(
yazık ya bunlar insan değil hiç iyi şeylerle 1. olduk mu ki bununla birinci olalım
:p

ben de arabayı gazlı yapayım bari..bağırsak harketlerim de çok iyi depoyu bedava doldurabilirim gibi geliyor..

malesef devletimizin veresiye iç ve dış borçlarından dolayı bir eli hep cebimizde.kaldıkı bır cok vatandas seyahat ve yolculuk guzergahlarında kampanya indirim ucuz sloganlı reklamlarla akaryakıt satısı yapan istasyonlardan aldıkları akaryakıt ile araç sahiplerinin enjektör ve motor arızalarına da çanak tutmakta bir okarda milli servet cebımızden gıtmekte:( dizel aracımıza yakıt almak için yanaştıgım pompadan istasyonun en sağdaki arka pompaya yonlendırmelerının cevabı ıse dıger pompalara bakım yapıyoruz oldu.....bende hiç durmaksızın ıstasyonu terk ettim.....arastırmalarım sonucu denetci devlet memurlarımızın mesaı bıtımınden sonra bu reklam ve afısler ortya cıkıyor .en sag pompanın da kaçak ve katkılı akaryakıt satısı baslamıs oluyor...:confused:

4.25 i geçeceğini sanmıyorum. ama 4 tl altına da düşmez bence.

Ünlü şair Ankara'lı Namık'ın da dediği gibi.
Arabada 5, evde 15.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt