Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

bence yenisi bu olsun..

Daha yeni aldım aracımı ama buna benzer bisey gelecekse birlikteliğim cok fazla sürmez gibi. Sert çizgiler daha çekici olmuş.

fena gözükmüyor zamanla da göz alışacaktır böyle olursa
bir de tam tarih var mı yeni kasa için?

fena gözükmüyor zamanla da göz alışacaktır böyle olursa
bir de tam tarih var mı yeni kasa için?

resimleri aldığım yerde tarih yoktu..
tahminimce 29 ekimde autoshow fuarında yenisi görebiliriz gibime geliyor..ama hiç açık varmediler çok ilginç..

resimleri aldığım yerde tarih yoktu..
tahminimce 29 ekimde autoshow fuarında yenisi görebiliriz gibime geliyor..ama hiç açık varmediler çok ilginç..

ben sanmıyorum abi fuarda olacağını, okadar yakın tarih olsa heralde şu an 1-2 Spy foto görürdük diye düşünüyorum

ben sanmıyorum abi fuarda olacağını, okadar yakın tarih olsa heralde şu an 1-2 Spy foto görürdük diye düşünüyorum

evt hiç görmedik şimdi biraz daha bakıyordum ve grafik çalışmaların seat ibe den de alıntı olabilir..birisi böyle görmek istemiş olabilir..ibe ilgili concept videoyu görmüşsünüzdür..

Bu araç Seat IBE Concept'in biraz oynanmış hali gibi gözüküyor. Bu şekilde çıkacağını sanmam. Leon'un spor aile arabası tanımına uymuyor.

SeatIBE_1.jpg

SeatIBE_2.jpg

bence güzel
ayberk çadırı kaldırmışın genepuhahapuhaha

Geri
Üst Alt