Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Bence anadolu sigorta

axa da ben oyle bır olay bılmıyorum kaskosu devam eden arac var axa da adamın dedıgı 1,000 degıl 350 tl olsun yıne gıder dıyor

geçen sene iki ağır kaza geçirdim biliyorsun. toplamda 6000 liralık hasar vardı iki kazada. geçen sene 780 lira yatırdım bu sene 830 kasko için. hatta kaskoyu yeni yeniledim.

geçen sene iki ağır kaza geçirdim biliyorsun. toplamda 6000 liralık hasar vardı iki kazada. geçen sene 780 lira yatırdım bu sene 830 kasko için. hatta kaskoyu yeni yeniledim.

yedı yıldır arac axa da kaskolu hıc boyle bır olay bahsedılmıyor konusulmuyor.Bu ındırım olayını anadolu acentesı olan bır abımız anlattı benım aracı kapının onunde cızdıklerı zaman kaskodan sadece %10 hasarsızlık ındırımı dusuldu

bilemiyeceğim abi. biz aynı acenteyi 95 ten beri kullanıyoruz (o zamanlar başka sigorta şirketi idi). sonuç olarak ödediğim miktarda çok bir fark yok. 50 lira ya karşılık 6000 liralık hasara razıyım ben :)

axa oyakda mini onarım yok arkadaşlar ben 2 ay öncemi ne sormuştum

o zaman büyük kazada axa kullancaz küçükte anadolu :D

Ben anadoludan baskasını bilmiyorum yorum yapmasak daha iyi ama anadoluda mini hasar var 3 senedir kaskom var bir kere kullandım rabbim kimseyi kullanmak zorunda bırakmasın...

Geri
Üst Alt