Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Beatles bu kez Hollywood'da doğacak

YCO

Kayıtlı Üye
Katılım
26 Ağu 2009
Mesajlar
22,337
Yaş
36
Beatles'ı keşfeden Brian Epstein'ın hayatı hakkındaki bir senaryonun telif haklarını alan Amerikalı yönetmen Permut, İngiliz grubun doğuşuyla ilgili film hazırlığı içinde.

Amerikalı yönetmen David Permut, İngiliz Beatles grubunun doğuşuyla ilgili bir film hazırlıyor.

Variety dergisindeki haberde, Permut'un Beatles grubunu keşfeden ve menajerliğini yapan Brian Epstein'ın hayatı hakkındaki bir senaryonun telif haklarını aldığı belirtildi.

Haberde, Permut'un birçok Beatles şarkısının telif hakları için müzakereleri sürdürdüğü belirtilirken, filmin, grubun Liverpool'da kuruluşu ve 32 yaşında aşırı dozdan ölen Epstein'ın hayatına odaklanmasına ısrar ettiği de kaydedildi.

Liverpool'da doğan Epstein, Beatles'ın geleceğinde başarılı olacağına inanan tek kişiydi. Beatles şarkılarının bütün İngiliz plak şirketleri tarafından reddedildiği bir dönemde yine Epstein, EMI'yi grupta sözleşme imzalamaya ikna eden kişi olmuştu.

Filmin adının 'A Life in a day' olacağı da belirtiliyor.

ntvmsnbc
 
adamların yıllardır etinden sütünden faydalandılar çoğu ölüp gitmiş hala üzerinden prim yapıyorlar...
Gerçi bana ne oluyorsa ne yaparlarsa yapsınlar zaten hiç dinlemedim:)
 
Koray sakin ol :) paylaşım için teşekürler yiğit
 
Geri
Üst Alt