Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Bahcelievler civarinda kaliteli folyocu araniyor....

007

Kayıtlı Üye
Arkadaslar, maslaga kadar gitmek cok uzun geliyor..bahcelievlerde on krom izgarayi siyah folyo ile kaplatacagim 3M tarzi kaliteli protac gibi is yapan bir folyocu var mi? Tesekkurler..hayirli kandiller..

saol..ama sanırım yine protaca gidicem..

yok ne demek zaten devamlı geziyorum nette kopyala yapıştır yaptım..işçilik önemli ben bir kaç araç gördüm bostancıda yapılmış biri porsche idi işçiliği beğenmedim..en uç yerler pütürlü idi belli oluyordu yakından..

Kaplama işinde kusursuz işçiliği olan daha görmedim ben :)

Ayberk ankara yani gmg...?

GMG'nin işçiliği benim gördüklerim arasında en iyisi Engin Abi. Ancak kusursuz değil. Kıvrım yerlerinde, köşelerde atma, soyulma oluyo. Hele hele siyah aracı beyaz renge kaplatma gibi durumlarda, alttan aracın diğer rengi gözüküyo ve hiç hoş durmuyo.

GMG'nin işçiliği benim gördüklerim arasında en iyisi Engin Abi. Ancak kusursuz değil. Kıvrım yerlerinde, köşelerde atma, soyulma oluyo. Hele hele siyah aracı beyaz renge kaplatma gibi durumlarda, alttan aracın diğer rengi gözüküyo ve hiç hoş durmuyo.

Vay be desene ...orhan babadan... hatasız kul olmaz... hatamla sev beni...:D

az yer az çalışan az zamanda çok araç yapma arzusu mudur? yoksa bu konuda bu işçiliğin olabilirliği bu kadar mı?.

Geri
Üst Alt