Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Böyle şaka olurmu??!

Safa adamı nasıl darlamıssınkı sana boyle salak b saka yapmıs:)Bayagı heycanlısın araban gelcek dıye ama haberın kolpa oldugu bellı zaten,sen o heycanla kaptırmıssın kendını aksam aksam:)

Safa dedim sana linkten belli zaten abi işin rengi.. :)

safa sende adamları maıl bombardımanına tuttun bırakta adamlar sana bıraz saka yapsın

Abi bırakta mail bombardımanına tutayım... Adamlardan araba alıyosun bilgi alamıyosun aptal aptal yanlış bilgiler veriyolar herkes şahit kaç tane mail yayınladım bilsinler diye... Okadar para vericez bilgi alamıyoruz abi bindiğim arabanın özelliklerini öğrenmekte suç deil... Zaten geciktirip duruyolar arabayı daha çok mail atıcam çok her geciken güne bi mail...

---------- Post added at 19:33 ---------- Previous post was at 19:31 ----------

Safa adamı nasıl darlamıssınkı sana boyle salak b saka yapmıs:)Bayagı heycanlısın araban gelcek dıye ama haberın kolpa oldugu bellı zaten,sen o heycanla kaptırmıssın kendını aksam aksam:)

Adamı geçen ayberkle mail hazırlayıp attık fena bozuldu ondan yaptı bu işi abi darlamayla alakası yok haftada 2 tane tuşa basmakla bişey olmazki... 3 Ay geçti topu topu 10 12 mail atmışımdır...

---------- Post added at 19:33 ---------- Previous post was at 19:33 ----------

iyi yapmışlar hahahaha

Çokmu komikti ?

---------- Post added at 19:34 ---------- Previous post was at 19:33 ----------

Bence bunu elinde koz olarak tut.Vatandaş seninle samimi olmak istemiş o zaman aracın geldiğinde ekstradan bir takım hediyeler falan iste.:)Vermezse bak bu maili amirlere gönderirim falan gibi korkutma taktikleri işe yarayabilir.:D

+38

---------- Post added at 19:35 ---------- Previous post was at 19:34 ----------

Safa dedim sana linkten belli zaten abi işin rengi.. :)

Yiğit nekadar belli olursa olsun abi insanın içinde bi merak kalıyo yani oyuzden :)

---------- Post added at 19:38 ---------- Previous post was at 19:35 ----------

bence adamları her dakika arayıp mail atmaktan boğdun sonunda böyle bişy yapma gereği duydular :D tabi hoş birşey değil buda o şirketin ne kadar kötü ik cısı olduğunu gösterir aşkım sen geç ik nın başına :D

İk ne umut :) ?

---------- Post added at 19:40 ---------- Previous post was at 19:38 ----------

Abi beklemeyen kişi bilemez benim ne çektiğimi gerçekten bi yaşasanız anlarsınız yani 1 gün bile gecikse insanın morali çok bozuluyor... Zaten 3 ay oldu canım burnuma gelmiş o bakımdan heyecana kim olsa kapılırdı benim kanımca... Bidaha özel siparişmi TövbE...

ben özel siparişle 3 ay sonrasına araba alsam o 3 ay içinde hevesim geçer arabadan soğurum :D
ik : insan kaynakları olmakta :)

ben özel siparişle 3 ay sonrasına araba alsam o 3 ay içinde hevesim geçer arabadan soğurum :D
ik : insan kaynakları olmakta :)

İk güzelmiş :D:D İnanırmısın dediğin aynı şey bana oldu heves kalmadı eskisi gibi cidden... Normal bir seymiş gibi sanki...

---------- Post added at 19:47 ---------- Previous post was at 19:45 ----------

Neyse ki geçmiş olsun hadi..:)Tekin abinin dediğini yapabilirsin...:D

:) Teşekkür ederim kardeşim.. Tekin abi dahi olmalı...

arkadaş bi kere arabayı benden habersiz başka yere çekmiş sonra çalınmış diye şaka yaptıydı :D

Doğuş benim teslim almaya gideceğim arabamı vurmuştu..sabah sabah telefonda söylediler çamurluk vs. boyanması gerekiyo diye..indirim falan yaparız dediler de ben de biraz sövüp almıyorum o zaman diyip kapatmıştım.. :D :D

arkadaş bi kere arabayı benden habersiz başka yere çekmiş sonra çalınmış diye şaka yaptıydı :D

Bunuda tuttum güzelmiş mehmet abim :)

---------- Post added at 20:06 ---------- Previous post was at 20:06 ----------

Doğuş benim teslim almaya gideceğim arabamı vurmuştu..sabah sabah telefonda söylediler çamurluk vs. boyanması gerekiyo diye..indirim falan yaparız dediler de ben de biraz sövüp almıyorum o zaman diyip kapatmıştım.. :D :D

En iyisini yaptıgına emin ol bu işlerde en iyi yöntem bu...

Geri
Üst Alt