Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

ayberk sana gelsin!!!

güzel alet :) ... ist/kozyatağında canlısını gördüm atm'lerin orda idim , ışıklarda bekliyor idi :) ona öylece bakakaldığımı öğrendim :D

makine güzel ya maltepe sahildedebunun sarısı var çok tatlı makine.

Aynı şeyi bi arkadaş yapacam dedi. 10 tane LCD TV ile takas eder misin diye mesaj attı. Adam kabul ederse, daha temizini bulursam bedava alırım arabanı diyecekmiş :D Bakalım :D

güzel alete benziyor rengide güzelmiş ama ayberk abinin beyaz bence daha sahane beyaz asil renk

bahçelide görüodum bu arabayı bide angora evlerinin oralarda tuncer kaan die bi bebenindi sanırm :)

Aynı şeyi bi arkadaş yapacam dedi. 10 tane LCD TV ile takas eder misin diye mesaj attı. Adam kabul ederse, daha temizini bulursam bedava alırım arabanı diyecekmiş :D Bakalım :D

benim ibizaya transporter takası yanına da 3 tane van kedisi veriyordu adam :D

benim ibizaya transporter takası yanına da 3 tane van kedisi veriyordu adam :D
HAHAHAHAHAHA :D
Bi ilan görmüştüm, adam nası bi bezdiyse artık, cami kapısı, osmanlı ibriği ile takas etmeyi düşünmüyorum teklif etmeyin yazmış :D Araba da M3'müydü neydi.

Geri
Üst Alt