Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Aux Volkan ve Askerlik =)

tolkicanım özledim lan seni.. :D :D
şaka gibi ama öyle valla.. :D :D :D

Herkese selamlar;

Dağitimim gerçekleşti..İzmire 1buçuk saat mesafedeki SALİHLİ İLÇE JANDARMA KOMUTANLIĞINDAYIM.
Görevim ALAY KURYESİ.Haftada 3 gün (sali,perş,cuma) sivil kıyafetlerimi giyerek manisada alaya gidip evrak imzalattiktan sonra her gün yaklaşik 4 saat internet için vaktim olacak =) Bugün kuryeliğimin ilk günü =)
Evci iznim ayda 1 kere mutlaka var.
Zaten 3 ay 28 günüm kaldı =)
İdarı kısımdaki komutanım müthiş bir komutan , gülmekten iş yapamiyorum,mecazi anlamda söylemiyorum , gerçekten sürekli güldüğüm için işleri yapamiyorum o derece komik bir adam kendisi =) Bugün kısıtlı zamanım var o yüzden pek birşey yazamiyorum ancak ilerleyen günlerde siteyi kaldığım yerden takip etmeye devam edicem =)
Kendinize iyi bakın.

yawru cok sevındım ya daha gecen dusunyodum dogusunkı bellı oldu volkanınkı ne oldu acaba dıye,ozanın dedıgı gıbı sana ulasabılcegımız b numara yaz buraya :)

oh valla sevindim senin adına volkan
rahat rahat bitirirsn inşallah :)

Çok sevindim senin adına Volkancım.Zaten az da kaldı.umarım dahada güzel geçer bu süre

İyi yine kısmetlisin bak Volkan tertibin neredeyse Orhan dan Batsın bu dünyayı söyleyecek Hapishanede askerlik yapacak diye :) Yedin askerliği nan gelince sakın bana hatırlarımı anlatayım deme :D

dönüşünde düğün ne zaman tolkican ondan hiç bahsetmedin yavru. ??

:D :D :D :D :D :D

Süper Volkan valla çok sevindim, Allah hepimize böyle askerlik nasip etsin :)

komutanına bizden de selam söyle..hayırlı teskereler..

kardeşim çok sevindim en azından senin böle askerlik yapmana :D ben interneti anca ayda 1 izin süremden giderek haftasonu girebiliyorum :D 1 ay sonunda çıktım bende şimdi şafak 93 :D

doğuş um herşeyin hayırlısı olsun

Geri
Üst Alt