Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Autoking problemi !

muratcantona

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar 1 ay önce aracımı auto kınge gocugu oldugu ıcın ufak vermıstım boyandı
edıldı aracımı almıstım bıraz boya lekelerı vardı camda temızledım ettım neyse dun
pasta cıla yaparken aracıma fark ettımkı boyanan kapının oldugu vernık atmaya baslamıs
hemen gıttım verdım aracı tekrar bugun gıttım almaya aracımı neyse geldım kontrole basladım
bakıorum arabada hep boya ızlerı var heryerde boya tozu sonra bı baktım kapı altında göçük
ben verırken yoktu bunlar araca bakıyorum hıc elletmesem daha ıyı dedım saol tarafın ıcıne etmısler
kaymak gıbı yuzeyı olan araba el takılıyor nasıl sınırım bozuldu hemen ıcerı aldırdım
adamların anasını aglattım butun boyayı duzelttırdım en ufak hatayı bıle duzelttırdım 3 saat adamlara
3 kısıyı benım aracımla ugrastırdım göçüğü boyanmadan çekme yontemı ıle duzelttırdım oldu o duzgun
bellı olmuyor hala gozume takılan ufak hataları var duzelmıor cok ugrastırdım emınımkı sıtedekı ınsanlaırn
%99.9 u bunu goremez fark edemez ama hastalıklı bı ınsanım bu konuda takıyorum herneyse
araba mukemmel olmasada yakın bı sekılde hazırlattım .. aaa cıkarken denk geldı ccamda boya tozu var
baktım kımse yok etrafta kayaboldu tabı herkes aldım elıme makıneyı gıttım pastayıda aldım dolaplarından
basladım camlara:D:D:D servıs muduru gordum benı musterının arabasını makıne ıle kendı yapması anarmol bıse
herkesı topladı bı fırca cektı bendende 50 bın kere ozur dıledı bende bıdaha gelmem kotu reklamınızı yaparım
musterı kaybedersınız... cıkarkende gozume takıl aracın kapı kolu ıc kısımda pıs bırakıyorlar hep uyardım
ben takmam ama takan musterı bulursunuz buna dıkkat edın dedım bastım gıttım ... acıkcası ısın basında duramıoruz
veya kontrolu ıyı yapmadan almayın arkalarını toplamıyorlar . ama musterıye karsı cok ıyıler
cok sıcak kanlılar ...

Geçmiş olsun bunu diyişinle Auto King i zihnimden Shift+Del yaptım muratcan vebali senin boynuna...

Muratcan Autoking iyi mi kötü mü diyosun şimdi yani. ??

:)

auto kıng den memnun olan kac kısı var acaba

arkadaşlar
piyasada işinin erbabı o kadar iyi ustalar var ki...

aman dikkat edin bir de "usta"lar var...aman uzak durun.

bende bursada abimin arabayı götürmüştüm plastik tamponda avuç içi kadar göçük vardı kırk dereden su getirdiler bize biray sonraya gün verdiler bizde bi daha gitmemeye karar verdik sanayiye gittik 15 dakikada yaptılar para bile almadılar.

Auto King mi :( :(
Allah korusun.
Bende kaskonun mini hasar hizmetinden dolayı gittim
benim için Auto King bitmiştir, Daha da gelmem dedim :)

http://www.seatclubworld.com/showthread.php?t=2500

Autoking başakşehir şubesinde yaptırdım, %95 oranında düzeltildi, Çokta güzel işçilikleri vardı ben memnunum :) 3 saat içinde teslim ettiler. Üstelik kasko dan yaptılar, autoking de yaptırmasaydım aynı hasar için araba Erya'da bi hafta yatacaktı :)

bende dikkat ederim o konularda arabayla ilgili her işimde yapılan işin başında beklerim zaman kaybı yada sıkılma umrumda olmaz iş güzel olmazsa eğer satarken sıkıntıyı ben yaşarım..

Geri
Üst Alt