Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Audi A3 - Golf IV GTI - Golf V GT...

Mükemmel kareler mükemmel açılar,Yok mu istanbulda benim s2k yı fotoğraflamak isteyen düzgün çeken olamadı şimdiye kadar,bende böyle açılar istiyorum:)

resimler süper hele ki sonlara da dogru olanları çok begendim. Ellerine saglık hocam.

Bu arada makine ve lens olarak ne kullandın acaba?

Mükemmel kareler mükemmel açılar,Yok mu istanbulda benim s2k yı fotoğraflamak isteyen düzgün çeken olamadı şimdiye kadar,bende böyle açılar istiyorum:)

Konusalım emre braz da japon cekelım ;)

Bu arada fotolardakı netlık acılar flan guzel ama genel b karanlık hıssı var ve Whitebalance sorunu var bazı karelerdede duzeldıgınde cok daha guzel olcaklardır emınım,elıne saglık

Bu arada fotolardakı netlık acılar flan guzel ama genel b karanlık hıssı var ve Whitebalance sorunu var bazı karelerdede duzeldıgınde cok daha guzel olcaklardır emınım,elıne saglık

evet benim de dikkatimi çekti demin =)

bu arada makina d5000miş özelliklerinden baktım resmin, yani benimkinden :d

Çok sevinirim görüşelim can:)

Abi ne yaptın sen yaw bu aletler ne böyle can damarımdan vurdun beni :D:D:D:D

Geri
Üst Alt