Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Aslinda o kadar degerli arabalara sahibiz ki...

ınsallah haftaıcı okul sonrası gıdıcem :) su aksesurlarla ılgılı baska soyleyebılcegı olan var mı gıtmısken bos donmeyelım bare:)

verilen paraya göre rakipsiz de ondan.. :)

velakin o BBS düz kollular da makyaja uğradı kasa makyajıyla..gözüme bi kötü göründüler o gün..

Katılıyorum evet bende aynı düşüncelere sahibim ben citronlerede bindim inanın çok basit geldi ben boşuna 2.leonumu almadım çünkü aynı güzellikte aynı dolulukta başka araç göremiyorum...

bursaa herşeyin taksisi var tr de doğru düzgün skoda roomster yok onun bile taksisi var bursa da :D

bursaa herşeyin taksisi var tr de doğru düzgün skoda roomster yok onun bile taksisi var bursa da :D

Emrecim doğru söyledin. Yalnız seattan taksi yapan yoktur. 007 seattan filo aracı yok demiş. Fakat cordobayı unutmuş sanırım. Çoğu firma jetta ve cordobadan filo aracı kullanıyor. Seat'tan kasıt sadece Leon ise ona yorum yapmaya gerek yoktur. :)

arkadaslarım dostlarım az cok bılıyor seat uyesı oldugumu ve gogsum kabara kabara anlatıyorum otoyolda 20 tane leon arka arkaya gıderken gorunen o guzel manzarayı !!!
cezmı abı hatırlar bır sabah manısa gırısı bız en arkadan gelıyoruz cezmı babayla ve onde leonlar topaç topaç stopları hafıf rampa da o kadar guzel duruyordu kı onumuzde

Emrecim doğru söyledin. Yalnız seattan taksi yapan yoktur. 007 seattan filo aracı yok demiş. Fakat cordobayı unutmuş sanırım. Çoğu firma jetta ve cordobadan filo aracı kullanıyor. Seat'tan kasıt sadece Leon ise ona yorum yapmaya gerek yoktur. :)
leondan yapan vardı abi *** de çook uzun zaman önce konusunu bile açmışlardı :D

hem sen benim arabayı araba yerine koymuyon herhalde şirket arabası oda birkem :D:p:p

arkadaslarım dostlarım az cok bılıyor seat uyesı oldugumu ve gogsum kabara kabara anlatıyorum otoyolda 20 tane leon arka arkaya gıderken gorunen o guzel manzarayı !!!
cezmı abı hatırlar bır sabah manısa gırısı bız en arkadan gelıyoruz cezmı babayla ve onde leonlar topaç topaç stopları hafıf rampa da o kadar guzel duruyordu kı onumuzde

Vay be ne günlerdi ogünler inşallah tekrar yaparız hemde şöyle sola doğru olan uzun virajlarda...:eek:key:

o kadar çok gururlanmıştımki gözlerim dolmuştu...senin karşı otoban a geçip yerlere yatarak çektiğin resimler vs.vs.vs.

Geri
Üst Alt