Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

askere gidiyorum

AHHA

Kayıtlı Üye
arkadaşlarım, abilerim, kardeşlerim bu güzel ortama 5-6 aylık bir veda ediyorum. 12 Aralıktan itibaren askerlik görevimi yapmak için gidiyorum, sanırım kısa dönem olacak, yerim henüz belli değil, son birbuçuk aydır doğru dürüst bilgisayar bile açamadım iş yoğunluğumdan, dönünce acısını çıkarırım umarım, Hoşçakalın..

canım kardeşim sana hayırlı teskereler biran önce yap gel...bizler burada olucaz ALLAH'A emanet

Hayirli teskereler Abi bu yasina kadar okudunmu... :/

ahmet allah yolunu açık etsin sayılı gün çabuk geçiyor üstelik kısa dönemsen:)

hayırlı teskereler..

hayırlısı olsun, umarım umduğunuz gibi kısa dönem yaparsınız. şimdiden hayırlı teskereler

hayırlı teskereler.. bakalım bana nezaman kısmet olcak böyle konu acıp askere gitmek :)

Hayırlı teskereler abicim güle güle git güle güle dön inşallah. Dün gönderdik benim kankamı da izmir foçaya komando oldu 15 ay.

Ahha, şimdiden hayırlı teskereler. Bi denk getirip görüşemedik ben İzmir'deyken.

hayırlı teskereler.hayırlısıyla gidip hayırlısıyla dönersin inş.EN BÜYÜK ASKER BİZİM ASKER:d:d:

---------- Post added at 12:59 ---------- Previous post was at 12:59 ----------

:D

Geri
Üst Alt