Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

askerden selam...

Hayırlı teskereler. Allah kolaylık versin.

arkadaşlar zor olan tek şey özlem...sevgilimi ailemi sizleri alışmış olduğum hayatı özlüyorum...yoksa eğitimmiş falan filan benim için sorun değil.insan sevdiklerinin yanında olmadığı sürece dünyanın en güsel yerinde olsa da orası onun için çok anlamsız,kaldı ki bi de bu askerlik.bornova da olsa yediğin yemek yemek olmayınca yattığın yer yer olmayınca zor oluyor :)

Desene askerlik bana zor gelmiyecek o zaman 2.5 senedir İngilteredeyim. Neyse büyük konuşmıyım zor olur muhtemelen.. :D:D

Hayırlı teskereler Doğuş..

Hayırlısı ıle gıt gel moruk,ara ara askerlık baslıkları ac da maceralarını onceden dınlemıs oluruz:)

Başlamak bitirmenin yarısıdır, bundan sonrasıda hayırlısıyla kazasız belasız geçer inşallah. Kolay Gelsin :)

Hayırlı teskereler Doğuşcum inşallah çok zaman geçmeden alışırsın zor şartlara.

Benim arkadaş 3 haftadır yeni Foça'da ama daha ses seda yok, sen iyi bulmuşun interneti :)

Geri
Üst Alt