Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

arona şanzımandan gelen ses normal mi?

Yarın çekip atarım caddyi

SCW - SeatClubWorld kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Konu sesin dışına çıkmış sanırım. Ama ses ile ilgili okuduklarım içimi rahatlattı. 2021 Model Seat Arona Style Plus 5000km'de 1 2 3 arası vites geçişlerinden gelen ses beni baya rahatsız ediyor. Artık duymamak için müzik açıyorum. Aracı bozuk yollarda, uzun süre trafikte ve biraz sert kullanırsanız yapıyor gibi. Uzun yola gidince düzeliyor.

Konu sesin dışına çıkmış sanırım. Ama ses ile ilgili okuduklarım içimi rahatlattı. 2021 Model Seat Arona Style Plus 5000km'de 1 2 3 arası vites geçişlerinden gelen ses beni baya rahatsız ediyor. Artık duymamak için müzik açıyorum. Aracı bozuk yollarda, uzun süre trafikte ve biraz sert kullanırsanız yapıyor gibi. Uzun yola gidince düzeliyor.

Hpcam vw aracımdada geliyor fakat bu kadar çok değil çok az dikkatli dinlerseniz duyarsınız vw ni aradım bana dediklerine göre seatlarda yalıtım azmış ondan dolayı çok geliyormuş bana inandırıcı gelmedi ama bilmiyorum detaylı incelemek gerekir.

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.

Hpcam vw aracımdada geliyor fakat bu kadar çok değil çok az dikkatli dinlerseniz duyarsınız vw ni aradım bana dediklerine göre seatlarda yalıtım azmış ondan dolayı çok geliyormuş bana inandırıcı gelmedi ama bilmiyorum detaylı incelemek gerekir.

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.
Teşekkürler, biraz daha bekleyeceğim eğer uzun süre devam ederse servise götürürüm ama anlatılanlar ondan da korkutuyor. Ses diye giden şanzıman değişen daha kötü hale gelenler var. O yüzden şimdilik hiç bulaşmayayım diyorum.

Geri
Üst Alt